2019. augusztus 17., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-07-20 10:40:11

PROHARDVER!

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, JÁTÉKMÁSOLÁSRÓL, RGH-RÓL, FLASHELÉSRŐL, VPN-ES VÁSÁRLÁSRÓL,MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#167301) Cyrin

Cyrin
(addikt)

az egyik fiókon tart még a 200 FT-os gamepass, ha a másik családi fiókra megveszem megint a 200Ft-osat, akkor az összeadódik?

(#167302) szimszonos válasza Kender23 (#167296) üzenetére

szimszonos
(aktív tag)

Nem sgh ha nem rgh pontosabban,de az Xbox 360-ra volt.Előtte több mint 10 évig csak tört gépeket használtam,ps2,ps3,xbox 360 esetén is,de így ugrik az online lehetősége.Ráadásul 2x annyiba is kerül egy tört ps4.

[ Szerkesztve ]

(#167303) wesder válasza szimszonos (#167302) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nem baj, jó az neki.
Írta is hogy örök kalóz, a PS4 az ő gépe.:K

"Überkirály volna a Horizon 4, ha nem a bal oldalon kellene vezetni, engem pl halálosan idegesít, megvettem és ezért nem használom. Inkább erre kellene írjanak valami peccset."

(#167304) szimszonos válasza Cyrin (#167301) üzenetére

szimszonos
(aktív tag)

Nem adódik össze,az utoljara meg vett Game Pass lejáratáig tudsz játszani vele.

(#167305) szimszonos válasza wesder (#167303) üzenetére

szimszonos
(aktív tag)

Mióta Xbox One tulajdonos vagyok jöttem rá,hogy mit vesztettem az online lehetöség kizárásával.Egyik legjobb dolog szerintem.A másik hogy Microsoft gépénél ott a Game Pass ahol azért kb 200 játékkal jatszhatunk bagóért,pláne mikor akciós,ott az EA Acces meg a Store-ban pár ezer ft-ért lehet venni egész jó jatékokat.

[ Szerkesztve ]

(#167306) Ulthanito válasza csipesz80 (#167287) üzenetére

Ulthanito
(tag)

Szerintem nagyon valós. Én az XOX-nek soha nem hallottam a hangját még (oké, nagyon nem is nyúztam azért eddig), a Pro viszont süvít mint az állat, sokszor értetlenül nem is játék közben, hanem menüben.

Sose volt ilyen halk konzolom, mint az XOX, ja de, a Switch, de ugye most konzolokról van szó. :)

(#167307) wesder válasza Ulthanito (#167306) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Switch = kézikonzol.

"Überkirály volna a Horizon 4, ha nem a bal oldalon kellene vezetni, engem pl halálosan idegesít, megvettem és ezért nem használom. Inkább erre kellene írjanak valami peccset."

(#167308) AMD Power válasza figure85 (#167229) üzenetére

AMD Power
(titán)

Mar zsakoltam is oket koszonom. Ma szerintem nem lesz Xbox. Olyan masnapos vagyok,hogy elni alig tudok. :)

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#167309) MunezXBK válasza Timyyy (#167300) üzenetére

MunezXBK
(veterán)

Holnap? Ma összeszedem az életem. :D

(#167310) oriic válasza AMD Power (#167308) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Úgy érted aznapos. ;]

Live-Die-Respawn

(#167311) szimszonos válasza Timyyy (#167300) üzenetére

szimszonos
(aktív tag)

Melyik az a kettő?Két utolsó?

[ Szerkesztve ]

(#167312) Janusz001 válasza mcwolf79 (#167292) üzenetére

Janusz001
(senior tag)

Legújabb kiadású pro -m HZD alatt halkabb, mint a One S -m.

(#167313) sugarforce válasza AMD Power (#167308) üzenetére

sugarforce
(őstag)

Na nekem pont ezert lesz ma xboxozas, a dead space2 nem jatssza vegig magat. ;] ;]

(#167314) 3L1T3 válasza Janusz001 (#167312) üzenetére

3L1T3
(aktív tag)

Mindig lecserelem az aktualis modellre a Prom de azert baromsagot ne allitsunk mar! Nem talalkoztam meg halk proval pesig volt mar 6 kulonbozo Prom!

Mellesleg mar marha uncsi itt is ezt olvasgatni. Az X erosebb es halkabb elcsepelt mar az egesz! Engedjuk el pls

[ Szerkesztve ]

(#167315) AMD Power

AMD Power
(titán)

Egy ilyen vagy ehhez hasonlo allvanynak mi az "ertelme"? Hutes szempontjabol van ertelme? Vagy csak design?

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#167316) #80123904 válasza AMD Power (#167315) üzenetére

(törölt tag)

(#167317) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#167318) Szabi89 válasza mcwolf79 (#167283) üzenetére

Szabi89
(tag)

Milyen jó amikor a ps fanok hirdetik az igét....Pedig annyit még a ps topikba lévök is tudnak hogy XOX en a multi cimek szebbek/jobbak/stabilabbak,Az hogy a gow lett az év játéka nekem nem mond semmit,egy üres lineáris csőjáték Kratos "boy" bele brummogásaival,ugyan ezért a pénzért a Rockstar egy élő lélegző open world-öt dobott össze reális sztorival :)

S e t h Na te is megjöttél amonétt ? Nem az én érzéseimet bántották meg hanem a Wolfi haverodét,akivel már a ps topikba is volt probléma nem kevés,sok hsz-t törölték már a nem épp szakmai tartalmak miatt,És igen belan elöször tőlünk kért tanácsot nem tőletek,ha nem tudod venni a fáradságot hogy vissza olvass akkor hülyeségeket ne irkálj :)

Ulthanito Én is leirtam már pro kontra hogy melyik gép és miért,és kifejtettem ha ps en kitolod az exkluzivokat ott vagy a multi cimeknél (amikböl nincs kevés) amik xboxon fluidabbak.Nincs gond a ps-el lehet azon is multizini,,a többi igény kérdése,hogy elég e az valakinek.

(#167319) #80123904 válasza oriic (#167317) üzenetére

(törölt tag)

Helyes helyes. Szerettem volna kipróbálni, de megvenni úgysem fogom. Így legalább 1-2 órát tudok majd játszani vele.

(#167320) phain válasza #80123904 (#167200) üzenetére

phain
(tag)

Köszönöm !

Azóta olvasgattam és működik az is. Egy Logitech gaming en mutatta egy srác, hogy PC - n átálította a DPI - t és működött xboxon is játék közben.

(#167321) mcwolf79 válasza Szabi89 (#167318) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Te másnapos vagy, vagy alapból vagy ilyen értetlen???Milyen PS fan te is normálatlan ? Kettőnk közül te vagy a szemellenzős fanboi . Mint már írtam, most is XOX-em van. Most akkor ki a fanboi kettőnk közül?
A PS topic-ban is akkor volt gond, mikor egyesek átmentek, és hülyesègeket beszéltek.
Én semmi valótlant nem írtam, veled ellentétben. Nyomod itt a sok baromságot, mindenféle valóságalap nélkül.

Komolyan, nem értem, hogy a magadfajta habzószájù Xbot miért nem megy a G365-re? Ott vannak ilyen szemellenzős fanboi-ok, akikkel nem lehet normálisan beszélni :U

[ Szerkesztve ]

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#167322) Bird

Bird
(addikt)

Latom az uj ev onnet folytatodik, ahol az elozo abbamaradt... Remek!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#167323) wesder válasza Bird (#167322) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Attól mert az évszàm kilencessel végződik nem vàltozik semmi.

(#167324) Bird válasza wesder (#167323) üzenetére

Bird
(addikt)

Ironia volt a reszemrol....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#167326) frankdelgado válasza wesder (#167323) üzenetére

frankdelgado
(senior tag)

Na ja a hülyeség nincs időkorlàthoz kötve. A karàcsonnyal is ez az àllàspontom. A faxkalap az karàcsonykor mitől ne lenne faxkakap? Egyébként BUÉK!

(#167327) wesder válasza Szabi89 (#167325) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Még mindig rossz embernek írogatsz.

(#167328) szimszonos válasza Bird (#167322) üzenetére

szimszonos
(aktív tag)

Sajnos igen.Ez pedig azért van mert az átlag magyar vagy anyagiak,vagy az idő hiányaban nem engedheti meg magának hogy minden konzolból legyen egy otthon.Én ha tehetném Xbox One X,Ps4 Pro,Ps3,Switchet is vennék egyszerre,de a családi béke miatt csak 1-et tudok tartani,így az én igényeimnek legmegfelelőbbet vettem.Egy éve már Xbox One van otthon,de attól még nem fogom se itt se más oldalakon szidni a másik tábort.Semmi értelme ennek,ps3,ps4 oldalakon is tag vagyok,de már csak ritkán nézegetem a történéseket.Inkább játszok helyette,mint más oldalakon trollkodjak ahogy sokan teszik itt is.Van akik ebben lelik örömüket sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#167329) Szabi89 válasza wesder (#167327) üzenetére

Szabi89
(tag)

Lehet bannolnak,lehet felfüggesztenek de kiálltam az igazamért amik ahogy a fórumtárs fogalmazott nem "hazugságokon" alapulnak,én is unom ezt az acsarkodást egyébként. :(

[ Szerkesztve ]

(#167330) Bep válasza Szabi89 (#167329) üzenetére

Bep
(tag)

Kár érte, kiválló ügynök volt.

(#167331) Cyrin

Cyrin
(addikt)

Thanks for being a Tomb Raider fan! To celebrate the launch of the next chapter, Shadow of the Tomb Raider, here's a code for the White Shadow Band Resource Pack, which is useable in that game. Redeem on your console or Xbox.com/redeemcode. 9CJCT-3VFYX-J4QR3-**3V6-VDCKZ

**=Hardware

[ Szerkesztve ]

(#167332) Cloud Strife válasza Szabi89 (#167276) üzenetére

Cloud Strife
(őstag)

Ne haragudj de azért,mert neked nem jött be egy adott játék jelen esetben a GOW ez semmit sem jelent,mert a többi sok millió embernek meg igen!
Kinek a pap kinek a paplan, nem vagyunk egyformák!

Viszont,egy biztos mindegyik platformnak megvan az előnye hátránya, mindenki maga döntse el, hogy hol akár kompromisszumot kötni,és úgy válasszon gépet de ez mindenre igaz!
De az a legjobb ha megvan mindegyik és akkor, nincs miről beszélgetni😀

Ez a szardobálás mindig is megvolt, és sajnos lesz is de értelme nem sok van!
Játszunk "gyerekek" mindenki azon amin akar, békességben👍

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

(#167333) #78687232 válasza szimszonos (#167328) üzenetére

(törölt tag)

Milyen jó ötlet, legyen otthon minden kocsimárkából és telefonból is legalább egy, ahelyett hogy elengednék az emberek az enyém fasza, a tiéd szar elvet :DDD

Annyira király volt pár hete a közös játék megvalósítása itt a fórumon, családom nagy része messze lakik, közeli dolgozott, így virtuálisan búcsúztattam az évet sok góllal, bosszankodással és nevetéssel. Köszi Gszp és a többieknek is, sok jó játékot '19-re. :R

(#167334) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Többszöri konzol reset utàn sem akar a box működni. Kb 15 perc utàn szétfagy az egész semelyik appot, még a settings-et is sorryval visszadobja -.-

(#167335) inferno81 válasza Cyrin (#167331) üzenetére

inferno81
(senior tag)

Erről lecsúsztam,de Köszi más nevében :R BUÉK

Értékeléseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#167336) Szabi89 válasza Cloud Strife (#167332) üzenetére

Szabi89
(tag)

""Ez nem szidás,,és nem háború és pont erröl beszéltem hogy egyesek nincsenek azon az érett szinten hogy megértsék ezek csak tömegcikkek amiknek van árnyoldala is,,amire ti ugrotok mint a gyerekek ha valaki leirja.
3 nappal ezelött a ps topikba egy tag elkezdett "az xboxon nincs exkluziv,az xbox szar" hsz-eket nyomni reagáltam is rá.
Ennyire gyerekes viselkedést még nem láttam feltételezhetően nem felnött emberektől,az autós topikokba is nyugodtan megtudják beszélni melyiket miért és miért ne,itt miért nem ?"""

Nem azt kell offolni aki leirja valami problémáját ha nem azt aki ezt nem tudja felfogni és éretten kezelni"

+1 Kétnapja én is hasonlót publikáltam :) Tény néha én is elvetem a sulykot,nekem is meg kell tanulnom hogy az alkotmányos demokrácia nem vagy csak részben müködik ezeken a helyeken,ugyanis ami nekem egy vélemény az másnak egy sértés,hiába tapasztalat alapú.Az ész érveket felváltja az imádat,és szakmai hsz-ek helyett érzelmi vélemény nyilvánitás jön.

[ Szerkesztve ]

(#167337) AMD Power válasza #80123904 (#167316) üzenetére

AMD Power
(titán)

Köszönöm a link javítást kedves izd6583sawoe. Van értelme egy ilyennek , jobb lenne a hűtése a gépnek ,ezáltal!?

(#167338) AMD Power válasza AMD Power (#167337) üzenetére

AMD Power
(titán)

Ez mondjuk hűt is egyben. Ára sem rossz!

Vertical Cooling Stand for Xbox ONE/One S/One X Cooler Fan

(#167339) Maxxy10 válasza AMD Power (#167338) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Az X-nek nem kell plusz hűtés így is tökéletes

(#167340) AMD Power válasza Maxxy10 (#167339) üzenetére

AMD Power
(titán)

De állítva jobban szellőzne/hűlne a gép nem?

(#167341) oriic válasza AMD Power (#167340) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem, inkább rosszabb lesz úgy a hűtés. Oldalról szívja be a levegőt, eltömíted így a levegő útját.

Live-Die-Respawn

(#167342) modflow

modflow
(őstag)

Azt vettem észre korábban, hogy Fifa alatt nem vált rendesen a játék a játékosra.
Aztán most látom, hogy az LB gomb nem működik rendesen, van úgy, hogy 10-ből 2x nem reagál.
Játékban teszteltem Fifa menüben és RDR2 menüben is, nem lép rendesen balra.

A kérdésem, hogy a garancia kontrollerre mennyi idő?
Ezt cserélik, vagy javítják?

(#167343) jannid válasza modflow (#167342) üzenetére

jannid
(aktív tag)

1 év és cserélik. Kb 2 hét.

Revolut meghívó, ajándék 3000 Ft és ingyenes kártya! Privátban keress.

(#167344) BornToBePuli

BornToBePuli
(tag)

Üdv!
14 napos gold:
NWMVC-
4XYQG-
FCJ7H-
3YWT8-
33V4F

Read only felhasználó

(#167345) Maxxy10 válasza AMD Power (#167340) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

A legjobb hatásfokot normál pozícióba kapod az X-nel.
En kb heti 1x a porszívóval át megyek az oldalain a por miatt de ennyi kb, alig hallani a hangját

(#167346) Baltazár123 válasza Szabi89 (#167336) üzenetére

Baltazár123
(tag)

Kérd meg a TG-t hátha kihirdeti a győztest a 2019-es év első PS-XO szájkarate versenyben. Komolyan néha olyan vehemenciával koptatjátok a billenytűzetet, mintha valami verseny lenne komoly fődíjjal :)

Erről jut eszembe, hogy szájkaratéztam chat-ben a support-al a 6 havi ákciós GP ügyében, hogy miért nem ajánlja fel nekem. A supportos utána is nézett becsületesen és kijelentette, hogy Magyarországra, a régióra nem érvényes az akció, de keményen dolgoznak rajta és tervezik, hogy majd itt is lesz. Na itt hagytam abba, mert kilátástalan volt a további vita vele.
Akinek felajánlja, milyen régióban / országban vagytok? Ha jól emlékszem teljesen random, hogy ajánlja-e vagy sem és volt magyar régiós is akinek felajánlotta.

(#167347) Cloud Strife válasza Szabi89 (#167336) üzenetére

Cloud Strife
(őstag)

Én biztos,hogy nem "ugrok" semmire, mivel imádom az összes platformot és a legtöbbször otthon is van mindegyikből van amikor több db is😀

Imádok játszani immáron 25 éve ,hogy éppen mivel k@rvára nem érdekelt soha, csak kössön le és élvezzem,ennyi...

Mondjuk halkan jegyzem meg így 50 felé közeledve egyre kevésbé sajnos...😣

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

(#167348) F_Peter válasza Baltazár123 (#167346) üzenetére

F_Peter
(senior tag)

Magyar régióban engedte, de csak egyszer.

(#167349) Cyrin válasza Baltazár123 (#167346) üzenetére

Cyrin
(addikt)

én ma vettem meg a 6 havit, magyar régió, és meg tudnám venni megint.

(#167350) AMD Power válasza Maxxy10 (#167345) üzenetére

AMD Power
(titán)

Meggyőztetek srácok, köszönöm. Akkor csak a Venom VS2851 töltőállomást veszem csak meg hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.