Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci177

    csendes tag

    Sziasztok. Tudom kicsit off lesz a téma, de kellene egy kis segítség. Volt előzmény sztori, hogy hogyan jutottam el idáig de inkább nem untatok senkit. A lényeg, hogy a MS oldalán töröltem egy régi bank kartyam és akkor észre vettem, hogy ott egyesült királyságot jelez nekem az MS régiónak. Megnéztem boxon a bellitasokat és ott ugye csak angol volt a nyelv és a nyelv régió. Renden régióban meg magyar volt beállítva. Most ne kérdezétek miért, de át állítottam a régiót amerikaira és újra indítottam a boxot és ugye átállt amcsira minden. Dollárban mutatja a játékok arat egy két extra dolgot észre vettem. Oszinten mondom, hogy engem eddig sose érdekelt a régió váltás és a vele járó olcsóbb játékot. Xbox 360 óta van meg a profilom sose váltottam régiót. De most nem tudom miért ra nyomtam, hogy váltson. Azt se értem, hogy MS oldalán miért mutatott angol régiót boxon meg magyart. Nah de mind1. Lényeg, hogy én a héten akartam meg venni a rdr2 őt digitálisan, és váltás után most olvasgattam és valóban ban jár ha így veszek most játékot? Meg tényleg csak 3 havonta lehet régiót váltani? Ha csak 3 havonta lehet váltani és én nem akarom kivárni akkor mit tudok csinálni? Milyen opció van? Néztem kb 5 ezer forinttal lenne olcsóbb USA storban mint magyarban. Ezért is adnak bant? Van home társam, annak is jár ban? Bakker nagyon tanácstalan vagyok. Valaki lenne olyan rendes es normálisan le tudna írni minden kérdésemre a választ? Nagyon hálás lennék :)

Új hozzászólás Aktív témák