Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda


    Xbox Hírek 2017.06.18

    Sziasztok, régen nem jelentkeztem hírekkel, de az E3 miatt nem volt indokolt, a GamePod mindenről időben beszámolt. De gyűjtöttem a szerintem érdekesebbeket, íme:

    - PS egy Gamespot interjúban arról beszélt, hogy a 343-nál miként dolgoznak Xbox One X-re régebbi címeket. Talán ezek a Halo részei lesznek? [link]

    - Xbox One Dashboard BETA Ring update érkezett. [link]

    - Már a nextgen-re készül az MS? Linkedin-en keresnek munkaktársakat AAA játékhoz, következő generációra. [link]

    - Jön a Shadow of Tomb Raider? [link]

    - itt van pár 4K-s screenshot az Xbox One X Enhanced játékaihoz [link]

    - Crackdown 3 és Gears of War 4 lesznek az első Dolby Atmos játékok [link]

    - Monolith: Shadow of War natív 4K-ban fog futni Xbox One X-en, a konzol őrületesen erős. [link]

    - Sea of Thieves water effect [gif]

    - Diablo 2 és Warcraft3 remastered? Ha igaz, akkor lehet 4K UHD is... [link]

    - Ősszel jönnek a megújult Xbox Avatarok [link]

    - Ha valaki PS-t és Xbox One-t is akar egyszerre, annak itt az XSTATION [link]

    - Novemberben érkezik a Rainway BETA, egy megoldás, amivel PC-ről lehet játékot streamelni sok másik eszközre, köztük Xbox-ra is [link]

    - Shadow of War: az elbaltázott küldetések nem lesznek újrajátszhatóak [link]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák