Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz FrezeR #184 üzenetére

    Féljél is! Főleg mert elismerik a hiba tényét, és "dolgoznak rajta" viszont semmi hír róla 3 hete.
    És tudod milyen stresszes? Használod boldogan, aztán lehet egy újraindítás és White Led. :D
    SSH-ba bele se mertem lépni nehogy bajom legyen belőle későbbiekben garancia miatt :D várom a frissítést hozzá aztán akkor majd neki állok, addig utorrent fut, letölt mindent PC-re onnan automatikusan áthelyezi NAS-ra a cuccokat. :)

    Viszont tényleg félek újraindítani ... :)

    Amúgy rettentő jó szerkezet, tényleg szerelem első látásra. Melóhelyről ahol portok tiltva vannak simán elérek bármit és telefonról, laptopról egyaránt tudok lejátszani mindent.
    Képeket még nem mertem rárakni, azzal is várok egy picit, míg tuti stabil lesz, nem kell fölöslegesen más kezébe juttatni őket esetleges hiba folytán :)

    Rettentő pesszimista vagyok, de eszem ágában sincs még egyszer átmenni azon amin múlt hétvégén. :) Az életem egyik legrosszabb hétvégéje volt.
    (TV vásárlás cetelem nélkül (35k bukás), mert nem tudtunk munkáltatóit szerezni,
    HDMI kábel 1 hónap után sem érkezett meg, pedig Angliából rendeltük, és újraküldték múlt hét kedden,
    NAS tönkrement, és tették az idiótát, meg jöttek a policyjukkal wd storenál,
    de aztán eljött a hétfő, párom elintézte My Cloudot, kedden megjött, ahogy a HDMI kábel is megérkezett, és TV-t tegnap sikerült megvenni olcsóbban kis ügyeskedéssel. Szóval most happy minden, amíg újra nem indítok :D)

    (#187) drmotto
    WD Storeból 20% tanulói kedvezménnyel. 43.500Ft volt így a 3TB verzió, viszont 5 órán át ment, utána vissza kellett volna küldenem, meg refundoltak volna (mivel kedvezményes ár) és vehettem volna meg újból.
    Ami azt jelentette volna, hogy bukok az oda-vissza tranzakciók miatt 6 ezer forint körül, és postán valami 6-8k lett volna a visszaküldés. De sikerült telefonon elérni egy manager-t hétfőn, kedden reggel 7:55kor már csöngettek a cserével, és vitték el a hibásat ingyen a DHL emberei. Ettől függetlenül ahogy már írtam, ha nagyon smucig vagy, és szerencsésnek érzed magad, akkor érdemes tőlük, amúgy inkább itthonról. de tényleg 10k van köztük, szóóval a te döntésed. :) Én nem tudom, hogy honnan rendelném, ha most rendelnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák