40 Gbps-os csatolóval szerelt külső SSD-t villantott a Corsair

A MagSafe felfogatást ígérő megoldás 4 GB/s-mal tud olvasni, és 4 TB-ig kínál opciókat.

Hirdetés

A Corsair nemrégiben egy hordozható SSD-vel, az USB4 Type-C interfésszel dolgozó EX400U-val gyarapította felhozatalát, ami 1, 2, illetve 4 TB-os változatokban készül, noha egyelőre csak az előbbi két kivitele kapható.


[+]

A szekvenciális olvasásban/írásban legfeljebb 4000/3600 MB/s-os tempó elérésére képes, 64,3 x 64 x 12 mm-es fizikai méretekkel rendelkező tároló burkolatának alsó, valamint oldalsó része műanyagból van, azonban a fedőlapja alumínium, és a hasán elterülő mágnesgyűrűnek köszönhetően kompatibilis a MagSafe rögzítéssel barátságot ápoló eszközökkel.


[+]

A fehér indikátor LED-del érkező típus belsejében elszállásolt meghajtó Phison PS2251-21 kontrollert kapott, viszont 3D NAND flash lapkáinak fajtáját nem feszegeti a termékoldal, az ellenben biztos, hogy támogatja a Garbage Collectiont, a Bad Block Managementet, a TRIM parancsot, no meg a S.M.A.R.T. monitorozást. A ketyere sebességcsökkenés árán természetesen hajtható USB 3.2 Gen 2 2x2, USB 3.0, továbbá USB 2.0 üzemmódokban is, de persze Thunderbolt 4 konnektorba is csatlakoztatható.

[+]

A 3 éves garanciával értékesített adattár különböző kapacitású variánsai (nettó) 140, 200, illetőleg 360 dollárba kerülnek, és a tartozékként mellékelt, 30 cm hosszúságú USB Type-C/Type-C kábelük 60 wattnyi energiát tud közvetíteni.

Hirdetés

SENIOR PHP programozót keresünk

PR Üzleti logikához és ERP rendszerhez igazított egyedi e-kereskedelmi megoldások, webáruházak fejlesztéséhez SENIOR PHP programozót keresünk

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés