Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Most én is kipróbáltam.
    Elsőre szörnyű, optimizálatlan félkész valaminek tűnik. Utána kicsit már jobban tetszett, de ez is a mostanság tipikus ubi játékok oszlopos tagja. Megfigyeltem, hogy szinte az összes ubi sorozat: assasin's creed, ghost recon, far cry, division, watch dogs teljesen ugyan arra a sémára épül.
    Nyílt világú vagy annak álcázott játéktér, amely elsőre temérdek lehetőséget rejt magában. Kismillió tennivaló, karakter fejlődés, egyre magasabb szint egyre jobb cuccok stb. Mindez tök jól hangzik és a játék első kb. 4-6 órájában még tényleg élvezetes is. Utána a 10. óra környékén kezd unalmas lenni és kb. 14-16. játékóra után azt veszem észre, hogy nincs ingerem elindítani, mert tök unalmas, ugyan azt csinálod.
    Legutóbb az Odyssey-el jártam így. Ingyenes 7vége alatt berántott, mondom veszem megfelé, mert ez nagyon király játék. Szó szerint minden kő alá benéztem, mindent megcsináltam. Ezzel annyira szépen felfejlődtem, hogy egy idő után 4-6 szinttel magasabb voltam, mint ahová a küldetéseim vezettek azaz csukot szemmel is ledaráltam mindenkit aki az utamba került. Ez végig meg is maradt és olyan 45-50-es szint környékén hagytam abba, amikor a legnagyobb erődbe is teljesen mindegy volt, hogy berongyolok és lekaszabolok mindenkit vagy szép csendben likvidálom az ellenséget mert garantált volt a 100%-os siker.

    A Breakponintnál is éreztem, hogy egy 10-15 órát bele tudnék tenni, amit még élveznék is....de már most az ingyenes 7vége alatt is ott voltam, hogy elég unalmas lett a ilyen-olyan bázis elfoglalása. A fejlődésnek, a fegyvereknek sem éreztem túl nagy súlyát, jelentőségét. Szóval olyan 5 € kb. megér, bár nyilvánvaló, hogy meló volt vele meg minden, de valahogy nem áll össze teljes egésszé nekem ez a játék.

Új hozzászólás Aktív témák