Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rstwingo

    tag

    Picit hozzászolnék én is ehez a gyorsitó funkcióhoz.
    5 hónapos huzavona , asztal csapdosás után végre jött egy hozzáértő dolgozó és csekély 3 óra alatt megoldotta az 5 hónapi rejtélyt, hogy miért nem müködik a H35-11 rendesen.
    Kicserélte másikra + beállította/tatta azt amit már a legelején megkellet volna csinálnia a telepitő dolgozónak

    Igaz kicsit én is utána jártam a dolgoknak és a H35-11-t is jól szemügyre vettem, és érdekes dolgot fedeztem fel,pl.: hogy a modemmel nem stimmel valami, mivel a H35-11-n, H35 firmvare volt HA35 V100R017C10SPxxx magenta szinezetü böngésző felülettel,pedig a T-s firmvare HA35-11 V100R001C272Bxxx kék böngésző felületü volna + ha kivettem a sim kártyát 30Mb volt a net, ha visszatettem a simet meg lement 10-18Mb közé .

    Az HA35 V100R017C10SPxxx firmwaret tartalmazó modemen firmvaret se lehetett frissiteni,hiába megfelelő volt
    A HA35-11 V100R001C272B015 firmvaret tartalmazó (új) modemet rögtön lehetett frissiteni is a HA35-11 V100R001C272B113-ra

    Szóval a baj az volt, hogy valami bandázsolásnak indult de nem az lett és igy nem volt a központba valami beállítva, hogy a két féle net összefésülödjön és emiatt nem volt jó.A központban valamit mókicált a dolgozó és szólt hogy akkor most nézzük meg mivan és láss csodát müködöt rendesen ahogy kell, igy 30 helyet most 50Mb-s netem van.
    5 hónap alatt kb 15x voltak kint nálam a net miatt, szerintem az összes viharsarki szervizes dolgozó kint volt nálam és senki nem jött rá erre a hibára és akkor a telefonos szuperszervizesekről már nem is merek emlitést tenni.
    Érdemes a modemet is megnézni, hogy tényleg H35-11-s , mert lehet csak az nem megfelelő

    Ha valakit érdekel az új H35-11-s firmware az innen letöltheti és saját felelősségére telepitheti
    telepítés előtt a beállításokat érdemes lementeni , mert telepítés után egyszerübb a beállítás, mert csak vissza kell tenni a mentést

    https://data.hu/get/10969994/HA35-11_V100R001C272B113_Firmware_Hungary_Magyar_Telekom_05013UFK.zip

    Ha sértené a szabályzatott, akkor megkérnék egy moderátort, hogy törölje a linket // köszönöm

    Elnézést ha nem voltam szakmai, de a dolgozó nekem is igy magyarázta el :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák