Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterHUn

    senior tag

    Sziasztok. Elmesélnék egy történetet mindenkinek illetve lenne majd a végén 1-2 kérdésem képekkel illusztrálva.
    Szóval ez év 07.01-el meg hosszabbítottuk a hűségidőt az itthoni telefon+internet kombóra ami 20/1 digitális :F net volt. Ehhez kértük a most nagyon reklámozott "gyorsító opciót". eltelt 2 hónap semmi.. Múlt héten felhívtam az ügyfélszolgálatot hogy má nem azé de 2 hónapja semmi és azt mondták hívnak. Azt a választ kaptam, hogy azt látják a rendszerben, hogy a gyorsító opciónkat valamiért többször is visszatörölték :W :W :W :W Megbeszéltem mindent mondták hívni fognak időpont egyeztetés céljából mikor jöhet a szerelő. Ez meg is történt, kijött a szerelő megcsinált mindent. Sajnos nem voltam itthon és nem tudtam kifaggatni a szervizes kollegát a kérdéseimmel. Amikor nemrég hazaértem gyorsan ráküldtem egy speedtest.net-et mit tud az "új hálózat és az új vas" ami nem más mint egy Huawei HA35-11 Hybrid Acces Gateway. Elsőre azt hittem sírok az átlag 85mb/20mb sávszél láttán.. sajnos nem tartott sokáig :( Beléptem az eszközre hogy nyitok egy számomra fontos port-ot (még véletlenül sem találtam meg a beállítást), hogy lássak kifelé. Eltelt kb 5-10 perc egyszer csak nem válaszol az eszköz. Mondom mi a f........ :W :W :W :W :W kb lefrissíthette magát mert előzőleg kék Huawei témájú volt a panel most meg magenta T színű :D

    1 kérdés.: létezne, hogy reggel 8:10 perc óta most jutott el odáig az eszköz, hogy lefrissítse magát?
    2 kérdés.: A képen pirossal keretezett részben miért írja azt a sim-re hogy érvénytelen? (az lenne a gyorsító opció)
    3 kérdés.: A képen jobb oldalt látható 2 mérés dátummal és idővel egy frissítés után, hogy tud ekkorát esni a hálózat???


    Tulajdonképpen jelenleg az a 30mb/s jön be amit vezetéken letudtak hozzánk préselni (a 600 méterre lévő szervertől).

    Kérlek segítsetek,hogyan tudnám a gyorsító opciót vissza kapcsolni :( :(

    Válaszotokat előre is köszönöm.

    Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

Új hozzászólás Aktív témák