Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bengio

    tag

    válasz Capella #152647 üzenetére

    Korábban így volt, t + saját router. De az a t-s egy huawei hg8245 volt, ami gyakorlatilag egy 0 a sagemcomhoz képest, már ami a testreszabhatóságot illeti. 0 port forward lehetőség. Távolról szerettem volna anno a belső cuccaimat elérni, melóhelyről. Ezt a huawei nem tudta, még pingelni sem tudtam a saját wan oldali public ip-met kintről, time out, kvázi mintha nem lett volna itthon netem. Nem lehetett a pinget feloldani, nem volt ilyen opció a gui-ban (ezt a t saját fórumában javasolta, a mikéntjét már nem árulta el az okos). Lecseréltettem a t-nél a huawei-t erre a sagem-re. Nagy örömömben kiengedtem a kamerát, meg egy könyvtárat, benne néhány doksival smb-n, kísérleteztem vele, próbálgattam, és így maradt. Megszólalt a kamera, besz.rtam, leírták, hogy esélyes, hogy feltörték, bejutottak (a nyitott porton). Erről akartam megbizonyosodni: valóban kívülről érte el valaki az adott pillanatban, vagy a kamera koxolt be? Nézzünk egy logot a sagem-ben. Semmi ilyesmi. Vagy csak én nem találom! Áhá! Hová fordulok? 1. szolgáltató: elküld a p.cs.ba, hívjak rendőrt. Persze, tuti gyors, járható út, talán 10 perc utánajárással megtalálom az infót neten. 2. lépés: google. Jó, szarul keresek, biztos azért nincs semmi ilyen bejegyzés. 3. lépés: (ph) fórum. Tud ilyen logot? Igen / nem. Most itt tartunk: új router, vpn, másik alháló, stb. Sorry, nem flame, csak csalódottság, lyukra futás sokadik próbálkozásnál x-edik nap utánajárás után is….

    Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák