Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vottokar

    senior tag

    válasz Mano66 #150664 üzenetére

    Telekom profi firmware gyártó csapatánál minden előfordulhat.

    Más.. Múlt héten írtam a telekomos oldalon egy kis levélkét nekik, hogy műszakilag milyen villámvédelmi eszközt javasolnak, engedélyeznek beépíteni a koaxos szolgáltatásuk bejövő kábelébe, a villámcsapás okozta károk lehetséges kiküszöbölésére. Olyat, ami működik, és nem okoz gondot és zavart a szolgáltatásukban. (két hete cca. 1milliós kárunk lett ebből, azért kérdeztem.)
    Kedden felhívott egy kedves női hang, és elmondta, hogy "műszaki" kollégáik szerint túlfeszültségvédelemmel ellátott elosztót javasoltak a kollégái. Mondtam neki, hogy az épületben pár éve ki lett építve a komplett T1-T2-T3 fokozatú védelem a villamos oldalról, ahogy azt az emailemben is leírtam nekik, csak olyan eszközök haltak meg amik az internetszolgáltatásukkal kábellel össze volt kötve aktuális pillanatban. HGW, média box, Saját router + a két mesh router, két számítógép, egy xbox, valamint hdmi-n keresztül a tv amire rá volt kötve.
    Ekkor néma hallgatás és az a válasz, hogy akkor erre nem tudnak válaszolni. Szóval nesze semmi, fogd meg jól.
    Természetesen tegnap délután megkerestek, hogy értékeljem a segítségnyújtásukat! :W

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák