Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Hulla fáradt vagyok. Össze vissza álmodtam mindenféle zöldséget. Érdekes mert reggel pont amikor szóba akartam hozni édes mondta hogy ő ugyanígy járt. Nem akarom azt írni hogy ebben is egyek vagyunk de elég meglepő hogy ugyanaz történik vele is éjjel mint velem.
    Tegnap még sajnos nem tudtunk elmenni fát válogatni mert nem volt fogadóképes a fatelep. Ma reggel elvisszük a gyerekeket oviba és hazaérkezés után irány dolgozni. Ma mindenképpen el kell mennünk mert valamikor neki kell már állnunk a munkának. Ha minden igaz holnap véget ér a tél. Nagyon szorítok neki hogy ez így is legyen. Idénre már elég volt a télből és a hóból. Hagyjunk jövőre is valamennyit..
    Cuncika tegnap reggel is és délután is egy tünemény volt. Jó érezni hogy rendben van vele minden. Édes is rendben van lelkileg. Legalábbis ezt mondja.
    Este felhívtam a gyermekeimet is. Megkapták a bizit. Nem lett valami fényes de legalább nincs bukás. Na jó. Annyira nem is lett gázos. Hétvégén jönnek hozzánk. Már nagyon hiányoznak nekem. Karácsony óta nem voltak itt és én is csak 1x voltam náluk.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák