Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma picit korábban ébredtem. Nagyon meleg van már most .Izzadt és csatakos vagyok. Lehet melo előtt letusolok hogy még üdébb legyek.
    Tegnap egész nap lambériáztunk. Szinte mindennel végeztünk de 4 előtt be kellett fejeznünk a munkát mert Zoli felesége sírva telefonált hogy a legkisebb fia elesett egy vonalzóval a szájában és ömlik belőle a vér. Így gyors pakolás és vágta haza. A gyerek szétszabta a szájpadlását és állítólag még az egyik manduláját is megsértette úgyhogy azt is ki kell venni neki. Este 8-kor már műtötték is volna de egyszerűen nem érték el az altató orvost. Nem értem hogy itt egy megyei jogú kórház és nincs altató orvos...Mivel ez el fog tartani pár napig ezért Zoli kiesett a munkából. Magamra maradtam. Tálti nálam van és egyedül fogok most munkálkodni amíg Gergőt nem engedik haza.
    Mielőbbi gyógyulást kívánok neki. Nagyon nehezen viselem ha egy gyerek szenved.
    Ma befejezem a lambériázást és elkezdem a lécezést. Nem fogok valami fényesen haladni de mégis jelen leszek és ténykedek.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák