Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz KKG #234622 üzenetére

    Nekem is 4 órám van már ,
    Casio Edifice EFA 131 (legalább 10 éve használom ,keresztül ment már mindenen és még mindig hibátlan)
    Casio Edifice EFS-S550DB (Decemberben kaptam karácsonyra ,sokat még nem volt használva)
    FOSSIL GARRETT FS5623 (nem rég vettem)
    Tissot 1014101103100 (aprón vettem a napokban)

    Ezek mellé szeretnék egy drágább kategóriát ami 200-300k környékén landolna és tartaná is rendesen az árát vigyázva rá megtartva a dobozát ,papírjait ,stb.
    Leginkább újonan venném de akkor azonnal buknék rajta legalább 50%-ot ,nézem a használt órákat is ,de nagyon finnyás vagyok ,hogy kiváló állapotban legyen az összes tartozékával ,ezek mellett fontos ,hogy sportos /elegáns kinézete legyen a fémszíjas függőségem mellett.
    Chrono24 oldalon kivül nem nagyon találok megbízható oldalt ,ilyen facebook és társain meg azonnal becsapnának mert nem nagyon vágom a témát ,ezért is kérek mindig segítséget tőletek.

    Tissot órákra még mindig rá vagyok állva ,pedig tanultam tőletek ,hogy nem a legjobbak az árukhoz képest ,pl. EZ 144k ért nagyon bejön ,de jó lenne élőbe előtte megtapogatni ,tömör fémszíjas e ,milyen az állása ,stb.

    Mindenesetre úgy érzem még nem egy óra lesz amit akarok ,szép lassan elkezdem őket gyűjteni ,és mindenképp szeretnék egy drágább darabot is lehetőleg fél milla alatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák