Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Motion_Blur

    félisten

    válasz Doze #23106 üzenetére

    Köszi, ezt jó tudni :R

    fagyálló témában találtam egy régebbi postot, megoldást erre azóta se olvastam:

    "Ma vettem észre-olajcserénél-, hogy nincsen kellő mennyiségű fagyálló folyadékom.Sőt éppenhogy nem volt üres a tartály.
    Gyorsan bementem az első boltba-norauto- ahol mondtam newswift (2010) fagyálló kellene- válasz itt van az új XY típus direkt ALU hoz tömény- ezt öntsem rá.
    Igen ám de nekem méregzöld a fagyállóm és régi emlékeim szerint nem sazbad keverni a fajtákat-színeket.
    Mondom, hogy nekem zöld kellene-mire abból csak NEM alu motorokhoz van fagyálló.Mikor mondom , hogy sztem nem szabad keverni a színeket sem, mert különböző összetevőkre utal/hat akkor Ő is azt mondta, hogy így tudja, de nekik csak rózsaszín van.
    Mivel nem akarom cserélni az egész rendeszert, csak jövőre, így most nem tudom mit tegyek/tehetek bele??? Máshol is csak direkt ALU hoz csak rózsaszínbe volt.
    Rokony autójában(WR+) is gyárilag zöld van...

    Milyen gyárilag a hűtőfolyadék ami benne van (szín/milyen márka)?Csak ALU-s fagyálló jó?Mit önthetek rá?Szín tényleg számít(keverés)?"

    Aki cseréltette, vagy cserélte már a gyárit, az milyen színűt rakatott bele?
    Nekem most nincs időm elvinni az autót és lecseréltetni (ott kéne hagyni hogy lehűljön a motor), de mivel minimumon van, kéne rá önteni egy kicsit.

    esetleg ez??

    [ Szerkesztve ]

    Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Új hozzászólás Aktív témák