Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frigoo

    aktív tag

    válasz tildy #149237 üzenetére

    Szia tildy! Pont téged kerestelek, hasonló problémám van nekem is. Vettem májusban egy 65Q80T-t és mostanában tűnt fel, hogy a színeim nem korrektek. A youtubon egy lcd test videó alkalmával feltűnt, hogy a vörös és a sárga színem sávos és nagyon átmenetes. Írtam a samsungnak, nekem is jöttek az LCD technológia veljárójával. Kértek képet a beépített tesztvideóról, tesztképekről és áttetették bolt módba a tvt, úgy is kértek fotót. Hiába írtam nekik, hogy már tv adás (voda reklám, raifaisen reklám) és netflix közben is feltűnik a jelenség, nem igazán érdekli őket. Legutóbb már belengettem a fogy.védelmet, kiváncsi vagyok, hogy mit írnak majd rá, de sok reményt nem fűzök hozzá. Jönnek a vegyem le a fényerőt, film mód helyett használjak dinamikus képmódot...stb. Én a film módhoz ragaszkodom, amúgy is szerintem minden képmód mellett elárható a normális működés.... Megpróbálom betenni a képeket ide is, ha esetleg van ötleted, merre induljak, azt megköszönném. A televízió bontatlan eMagos. Köszi

Új hozzászólás Aktív témák