Hirdetés

2018. december 10., hétfő

(#7451) cheatergs válasza PeL (#7445) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Aztán, ha az kell neki, akk nekem mi jut? :U

Mindig minden mindegy

(#7452) PeL válasza cheatergs (#7451) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nekem addig kellett amíg nem lett meg az exoskeleton, addig nem adtam le neki :D Mondjuk az annak a ruhának az előnyére szól hogy gyorsabban lehet benne futni és sokkal tovább is bírja benne a karakter. Az exo-ban alig lehet futni pár métert azt elfogy a stamina...

(#7453) cheatergs válasza PeL (#7452) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Megszereztem, de ez se egy nagy etwas.
Bulletproofja alatta marad a Monolith suitnak is.

Mindig minden mindegy

(#7454) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

K*va nagy mi megy ott :D

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7455) PeL válasza Plazmacucci (#7454) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Nem tudom mit szerencsétlenkedik mindenki ezzel a misszióval amúgy, nekem másodikra sikerült megcsinálni :D

(#7456) cheatergs válasza Plazmacucci (#7454) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Lefordítanátok, mert nem vágom, h ki kicsoda és mi a baja.

Am elkezdődtek nálam a random desktopozások.
Először a Barban, ha vettem vmit a pultostól, előfordult a black screen, de most már Dead Cityben is szimpla séta közben kivágott. Ráadásul pont olyankor, amikor belefeledkezek, és percek óta nem mentettem.

Az ilyenek veszik el a kedvem a cucctól.

Mindig minden mindegy

(#7457) Dhampir válasza cheatergs (#7456) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Pedig Lenin is azt mondta, hogy:

-Stalkerek! Menteni, menteni, menteni!

:D

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#7458) Plazmacucci válasza cheatergs (#7456) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Sírnak, hogy olyan bugos, hogy bárcsak el sem kezdték volna fejleszteni az egészet, pedig ők is részt vettek benne (egyikük fordításban). Meg, hogy dezoék bár csak megbánták volna hogy belekzdtek. Aztán összeborulva kiverik egymásnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7459) PeL válasza Plazmacucci (#7458) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

Azért túlzás egyébként erősen amit leművelnek páran. Abban igazuk van hogy túl nagy project volt ez nekik, hobbi szintű fejlesztgetéssel erősen lenne még mit csiszolgatni rajta. Freeplaynek továbbra sincs értelme, miután végigvittük a játékot nem is értem miért nem töltődnek fel a mapok stalkerekkel, főleg az eleinte lezárt területek mint a radar, pripyat, de úgy mindegyik kb. Az ember azért maradna játékban hogy lövöldözzön, gyűjtögessen tovább, keresse a bajt úgymond, de nem lehet találkozni senkivel. Cordonban, Garbagen ugyanúgy 1-2 helyen üldögél 2-3 loner azt ennyi. Pedig meg lehetne oldani hogy a fő sztori lezárása után benépesedjenek az üres helyek, legyenek ellenséges táborok amik mindig respawnolnak, mint pl. SGM modokban.

(#7460) Dhampir válasza PeL (#7459) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Akkor össze kell kalapálni egy nagyobb moddal, aztán mindjárt lesz benne élet. :)
Feltehetően már meg is tették, vagy meg fogják lépni a rajongók.

A reménység egy madárka, amely már tudja, hogy hajnalodik, pedig még sötét az ég. (Rabindranath Tagore)

(#7461) Balathruin válasza Dhampir (#7460) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Ezt nem lehet összekalapálni semmivel sem, majdnem az összes modot a nulláról kell ehhez írni.

(#7462) sinick

sinick
(senior tag)

LA 1.40002, fi-magyarított, Sötétvölgy. Bányából banditaruha megvan, találkozom a monolitos besúgóval, aki ahhoz, hogy elvonja a főnököt, kér tőlem 1500 rubelt. Van vagy 8000, de mégis azt írja, hogy nincs elég pénzem. Újra párbeszéd, de még dolgoznom kell rajta. Ld. [kép].

(Majd visszamegyek, főnök irodájából, az asztalról ellopok valami szigorúan bizalmas doksikat, erre jön a hadsereg és legyak mindenkit én meg lebuktam és keressek járművet. Korábbi LA-ban valahogy úgy rémlik, hogy mindez megvan, de mintha a besúgós küldi nem bukna illetve tényleg hívja a főnököt.)

Hogy van ez?

(#7463) cheatergs válasza sinick (#7462) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Rossz a fordítás.

10 000 rubelt kér.

Mindig minden mindegy

(#7464) TSL16b válasza sinick (#7462) üzenetére

TSL16b
(újonc)

Ahogy cheatergs írja, valamikor a DC kiadása táján egyebek mellett az összeg 10000 rubelre változott az angol szövegben (és remélhetőleg a tranzakciót végrehajtó szkriptben is), ám ez a változás valahogy elkerülte a ·f·i·gyelmünket. :Y Javítjuk, de elképzelhető, hogy az 1.4005-ös patch megjelenéséig nem gyűrűzik be a hivatalos szövegbe, lehet, hogy csak a következő frissítésben javul meg.

(#7465) Balathruin válasza TSL16b (#7464) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Azt tudjátok hogy az 1.4004 elérhető egy ideje? Ugyan csak béta patch, érdemes megnézni változtat-e valamit.

(#7466) sinick válasza cheatergs (#7463) üzenetére

sinick
(senior tag)

Cheatergs, TSL16b: Köszi

(#7467) cheatergs

cheatergs
(senior tag)

Nimble továbbra sem halhatatlan. A három respawnoló kutya kinyírta.
Mázli, h előtte mentettem, így dobhattam quick loadot.

Nem értem, miért nem lehet halhatatlanná tenni, ha már 1x essential kari.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7468) Balathruin válasza cheatergs (#7467) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Lényegtelen a fő storyban, azért nem halhatatlan.

(#7469) dezowave válasza Plazmacucci (#7458) üzenetére

dezowave
(újonc)

Te miről beszélsz? :D Az csak 1 oltás volt részemről, mert 1 arc sírt, hogy nem tudja megcsinálni a lopakodós küldetést, és emiatt le is törli a LA-t, nem fog vele játszani. Én meg - kívülállóként - rápirítottam, úgy se tudják sokan, hogy ki vagyok fb-n. Nem bántunk meg semmit, az, hogy pár embernél nem úgy megy a játék és telesírják a fórumot, az belefér. Minden játék bugos, még ha nem is az, tuti nem fog menni hibátlanul mindenkinél... ahány pc, annyiféle kacat.

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

(#7470) Zoleepapa válasza dezowave (#7469) üzenetére

Zoleepapa
(újonc)

Hali!
Így igaz, ahány gép annyi nyűg...
Teljesen frankón játszható a game, most végeztem vele a napokban. Nálam is volt pár csűr-csavar, de,Én, mint mezei user emelem kalapom előttetek! Remekül szórakoztam! :K

(#7471) ->Raizen<- válasza dezowave (#7469) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Köszi a munkátokat egy év után hogy felraktam a 1.3as lost alphát örömmel láttam hogy jött a frissítés. Mindent maxon az 1.3-as megölte még a gtx 1080as karit is. Most átgondoltabban a preset kapcsolót maximumra tolva játszom 970el és bírja. Annak annyira nem örülök hogy amd kártyával chrashel a program, nem vagyok hajlandó lemondani róla így már nem is lesz emiatt amd kártyám pedig a vega érdekelt volna.

(#7472) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Sun shaft god rays meg ilyenek miért nincsenek?

(#7473) Balathruin válasza ->Raizen<- (#7472) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Vannak.
Jelenleg nem tudom melyik render működőképes, amíg olvastam moddb-s hozzászólásokat Dx11-gyel volt többeknek sikere, de közel sem tökéletes.

(#7474) Dhampir válasza ->Raizen<- (#7471) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Összeomlik az Nvidia kártyával is, ha éppen olyanja van. Az első kiadást (viszont valamiért stabilabb volt az adott konfigon a SeregA-Lus verzió) tavaly végigvittem full AMD konfiggal.

(#7475) ->Raizen<- válasza Dhampir (#7474) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Hat fagyott 1x 1080al is. Na de 970el sokat toltam es nem fagyott, most az 1.42 verziosat kezdtem ujra, elfelejtettem , mit kell csinalni a pdaval hogy mutassa a nyil fent merre menjek kuldetesre?

(#7476) Balathruin válasza ->Raizen<- (#7475) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

1.4002-vel nem ajánlom hogy elkezdd, nagyon sok javítás hiányzik belőle. Legalább 1.4004-et tegyél fel vagy várj még 1.4005-re.

(#7477) Dhampir válasza ->Raizen<- (#7475) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Amint Balathruin előttem írta, érdemes megvárni a következő javítást, ha nem sürgős a játék. :D

(#7478) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Directors cut legutobbi javitasara gondoltam.

(#7479) Balathruin válasza ->Raizen<- (#7478) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Igen, az az 1.4002, mivel az 1.4004 csak béta.
Amúgy meg Developer's Cut.

(#7480) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Eddig csak borult idő van lesz ez másképp is? Az 1.3xxx verzióban volt rendesen dx10ben napsütés vetett árnyék meg minden! Itt semmi.

(#7481) Balathruin válasza ->Raizen<- (#7480) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Csak statikus (Dx8) renderen változik az időjárás.

(#7482) ->Raizen<- válasza Balathruin (#7481) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

dx10 ben változott, esett az eső is meg ilyenek.

(#7483) cheatergs válasza Balathruin (#7481) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Nem, változik mindig, csak noszogatni kell mod formájában.

Mindig minden mindegy

(#7484) ->Raizen<- válasza cheatergs (#7483) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Leírnád hogy csináljam meg az időjárást?

(#7485) cheatergs válasza ->Raizen<- (#7484) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ezen fájlt bemásolni a gamedata mappába.
Nem tom, tömörített verziónál is müxik-e így (én kitömörítettem az egész játékot).

Gondolom a readme-jében benne van a how to.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7486) ->Raizen<- válasza cheatergs (#7485) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Sajna az egész game be van tömörítve egy számomra ismeretlen formátumra. *.db formátumra. Így hát hiába néztem meg korábban ezt a fájlt nem jártam sikerrel nincsenek meg a mappák.

(#7487) ->Raizen<- válasza Balathruin (#7481) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Hogy kell megvárni az éjszakát? Az egyik küldetésben az elején a hadseregtől kell ellopni egy dobozt.

(#7488) Balathruin válasza ->Raizen<- (#7487) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Alszol vagy csinálsz mást. Éjfélkor aktiválódik.

(#7489) cheatergs válasza Balathruin (#7488) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Nem 22h-kor?

Raizen: Próbaképp létrehozhatsz egy gamedata mappát, abba bemásolhatod. Ha nem müxik, akk a kitömörítés marad (bár ekk lassabbak lesznek a betöltések).
Én a stalker data unpacker nevű progival csináltam, a többi crash-elt.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7490) ->Raizen<- válasza cheatergs (#7489) üzenetére

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Ertem korabban mar kiporgettem az osszes stalkert ugy nez ki ez sose lesz kesz befoltoznak par bugot csinalnak meg tobbet. Nem hiaba alpha. Jo jatekot nektek remelem a escape from tarkov jo lesz.

(#7491) Balathruin válasza cheatergs (#7489) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Nem emlékszem már.

(#7492) Mormota9

Mormota9
(lelkes újonc)

Sziasztok,

Van valakinek valami tippje, hogyan lehet egyáltalán megölni az irányítókat?
Mert számomra szinte lehetetlen :W
Jó esteben ha meg is találom pl: Szeméttelep egyszerűen nem tudom megölni.
Vagy az aszfaltot karcolja a fejem olyan szinten szédeleg a karakter, vagy küldi felém a "szellemeket" amit ha 1-et nem lövök szét akkor utána már semmit sem látok.
Nem ma kezdtem Stalker-ezni, nagyon szeretem a játékot, mind a 3 részt végig toltam mester fokozaton, de ez teljesen kiborít. :W
Szerintem NAGYON túl lett tolva az irányító. A többi ellenféllel semmi gondom, az teljesen jó. :K
Valakinek valami kis segítség?

Előre is köszönöm! :R

(#7494) Mormota9 válasza PeL (#7493) üzenetére

Mormota9
(lelkes újonc)

Köszönöm! :R

(#7495) DEARevil

DEARevil
(fanatikus tag)

STALKER: Noises of the Zone
[link]

Erről a játékról tud valaki valamit?

(#7496) Balathruin válasza DEARevil (#7495) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Egyetlen remake-et se vegyél valósnak, nagyon sokan kamuztak már ilyennel. Ha játszható verzió jelenik meg akkor foglalkozz vele, amíg csak sima videó addig felesleges.

(#7497) cheatergs válasza DEARevil (#7495) üzenetére

cheatergs
(senior tag)

Ilyen minőségben inkább ne csináljon semmit!

LA-ban is rühellem, h éjszaka nem látni semmit, mert a fényforrások annyit se érnek, mint egy csillag az égen.
Ebben a vidiben meg nem az éjszakában, hanem vmi fekete masszában járkál a csávó, mert a flashlight 2m-re se visz el, ami egy olcsó bazári húzás a "hc" bizonygatására.

Ami meg látszik, az inkább ne látszódna a vanilla szintjével.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#7498) Dhampir válasza DEARevil (#7495) üzenetére

Dhampir
(PH! félisten)

Ez valamiféle fotórealisztikus megjelenítést adó moddal lehet feltáplálva?

(#7499) Balathruin válasza Dhampir (#7498) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Cryengine alapú, de csak stalker utánzat.

(#7500) PeL válasza Balathruin (#7499) üzenetére

PeL
(PH! addikt)

És soha nem fog elkészülni, szögezzük le, csak egy "fan art"-nak felel meg kb.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.