Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pintermiki #29 üzenetére

    "És hova teszem a dvd/Br író-olvasót?"

    Egy másik házba. Vagy veszel külső meghajtót.

    "Milyen gamer az, aki nem játszik lemezes játékot és nincsenek neki eredeti dobozos-lemezes játékai?"

    Csak lemezes/dobozos cuccaim vannak (PC-n, konzolon egyaránt), de még egyik sem látott olvasót (a ~2005 után kiadottak közül, a '90-es évek paper box csodái igen). Merthogy ugye nem kell, mióta Steam/Origin/Bethesda Launcher stb. létezik. Serial benne van a tokban, redeem, letölt, lemez mehet polcra. Gyakran fel sem fér a hordozóra, amit lehúz a szerverről, igazából csak dísznek vannak ott a diszkek, főleg, hogy a legtöbb cucchoz ma már amúgy is online kapcsolat kell (sajnos).

    "Rengeteg ember ad nekem is a mai napig pl lemezen képeket, házi videókat stb..."

    Überkocka vagyok, de alsóhangon vagy 10 éve nem volt szükségem optikai meghajtóra (amikor nem Tualatin-P200 MMX vonalon mozgok). Milyen országban van ez? Melyik évben? Mert még a legPC-analfabétább ismerőseim is pendrive-ot, esetleg memóriakártyát használnak minimum egy évtizede.

    Nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz-e, vagy le vagy maradva jó 15 évvel. Ha nem troll, akkor jobb ha tudod, erősen rétegigényt képviselsz.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák