Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz SunMount3r #37 üzenetére

    Switchre szabott irányításra készült játékoknál nincs jobb,s a Joyconok a mozgásérzékelők és az egész erre szabott, erre írt és rengeteget tudnak hozzátenni a játékélményhez.

    "A "foteles", nagy TV-s klasszikus gaming-hez pedig vannak -szerintem- sokkal jobb alternatívák."
    Ez nagyon szubjektív dolog, mert Playstationon és One-n nem játszol ezekkel a játékokkal. PS3 szintjét hozza így is asztali módban, azért nem 16 bites játékélményről beszélünk.

    És a legfontosabb:

    "(A Nintendo exkluzívokat nem keverem bele a dologba, mert ez már nagyon egyéni preferencia kérdése, hogy kinek ez, kinek a PS, kinek az X inkább... És sokan PC-n is elégedetten "2

    na pont ezzel a dologgal nem törődsz pedig ez a lényege a Switchnek és a Nintendonak, a játékok és a felhozatal, azok minősége is milyensége. Ez adja el az egész konzolt és ettől ilyen sikeres és ezért szeretjük mi is, A többi csak egy körítés hozzá, ami kiszolgálja a játékélményt.
    Igazándiból ezt minden egyes Nintendo hírnél meg kell magyarázni és le kell írni olyan embereknek, mint most te, akik nem játszottak vele, nem tapasztalták, nem tudják milyen pluszt ad a Nintendo féle Játékélmény , és itt ez a lényeges szó.

    Én se vitatkozásból írom, csak tényként, hogy jobban ráláss.És nem vagyok kizárólagos felhasználó.
    Van egy egész komoly gamer PC-m , xbox One, Ps3,2,1 switch , wii, N64, gamecube és SNES NES stb, 16 játékkonzollal rendelkezem és van pár 3DS is, kvarcjátékokból pedig kb 30 :)
    Mégis azt mondom, hogy ezek mellet is szenzációs kis masina, remek hangulattal és lehetőségekkel, minden hibája ellenére is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák