Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

(#1) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Szimpla és szimpi.

Kedvelem az egyszerű, letisztult formákat.

Pl. Michelle Wild-ét... :)

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#2) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

Nem lehetne inkább 5 gombbal és 2 görgővel? :))

https://www.facebook.com/RailwayRelay/

(#3) Hun'reeth válasza Yutani (#1) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

Abszolút(e) egyetértek! Főleg ami Michelle W.-ot illeti!!! :DD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#4) hungeek

hungeek
(őstag)

azé nem Logitech a cuccos... :)
engem leginkább az A4Tech egereire emlékeztet.

(#5) CalibraCRX válasza hungeek (#4) üzenetére

CalibraCRX
(újonc)

Szerintem oldalrol Nokia :)
.abs.

(#6) marso válasza hungeek (#4) üzenetére

marso
(fanatikus tag)

a dual opticalnal rondabb es kenyelmetlenebb egeret reg lattam :D

(#7) Yutani válasza Hun'reeth (#3) üzenetére

Yutani
(PH! nagyúr)

A többieknek jó az egér is... :))

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#8) anulu

anulu
(PH! félisten)

Nem rossz az egér, de mivel nekem már van egy optikai, ezért inkább Michelle W-ra szavaznék! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#9) up

up
(senior tag)

Azért én nem mentem volna ilyen messzire: ''számtalan kiváló minőségű terméke mellett''... jobban szeretem a kevésbé marketingízű ''híreket''!

(#10) maniac

maniac
(senior tag)

A creative tényleg minőségi cuccokat szokott csinálni (általában), sajnos most vettem új egeret úgyhogy Michelle W.-dal kellene beérnem :) , egy gond sajna van =>Barátnő :D

(#11) maniac válasza up (#9) üzenetére

maniac
(senior tag)

Ez a cicalány véletlenül nem Tereskova?

(#12) andorpapa válasza up (#9) üzenetére

andorpapa
(őstag)

Nem értem, mi ebben a marketing-íz. Végülis a SoundBlaster sorozat, az Inspire (meg a MegaWorks vagy mi a neve) hangfal széria, a Jukebox és Jukebox Zen termékvonal, valamint korábban a TNT2 és GeForce kártyák szerintem igenis eléggé ütős cuccok voltak.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#13) anulu válasza maniac (#10) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

Részemről Michelle W nyugodtan jöhet, lévén, hogy náne barátnő :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#14) nap válasza anulu (#13) üzenetére

nap
(PH! addikt)

Ezt inkabb vele beszeld meg, ne a forumtarsakkal! :)
Kell telefonszam ? :t

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15)

(senior tag)

... nem rossz de nem az a hu de nagy durranas.. szvsz sokkal szebb es letisztultabb formaja van a logitech mouseman travelernek ...

Michelle Wild forever !!! :DD

(#16) Yutani válasza (#15) üzenetére

Yutani
(PH! nagyúr)

Na azért nem foréva, csak amíg meg nem unom... :DDD

(#17) anulu válasza nap (#14) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

:)

Szerintem messze lakik, és semmi kedvem egy újabb távkapcsolathoz :) Azért kösz! :D

(#18) marcee

marcee
(PH! addikt)

''szimmetrikus formatervezésű (bal kezesek számára is kényelmes)''

Máshogy fogalmazva: jobbkezesek számára kevésbé kényelmes (mintha aszimetrikus lenne a javukra) ;]

\m/

(#19) Keitaro

Keitaro
(PH! kedvence)

Lehet már kapni valahol? Kék fényű egerentyűt keresek és ez az első amibe belebotlottam :)

(#20) tusi74 válasza Keitaro (#19) üzenetére

tusi74
(őstag)

Én vettem egy ismerősömnek, és ennél rosszabb minőségű egeret régen láttam.
Recseg-ropog, irtó büdös, és csak 400 dpi-s. Nagyon nehézkesen mozog a 800 dpi-s egerekhez képest.

(#21) Keitaro válasza tusi74 (#20) üzenetére

Keitaro
(PH! kedvence)

Hát ettől most kicsit elszontyolodtam :(
De köszi, hogy szóltál, így megmentettél egy nagy csalódástól!
Viszont kereshetek tovább kékfényű egeret... (Istenem ha legközelebb lánynak rakok össze gépet, nem kérdezem meg, hogy van e valami extra kívánsága... hmm... végülis azzal volt gondja, hogy nem jó a piros, még a végén golyós lesz belőle)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.