Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee

    őstag

    válasz Qtya123 #51 üzenetére

    Szerintem igazad van! Annó a 20-30 ezres fizetésemből kellett megvenni egy komplett gépet ami 170k volt. És még messze nem volt sem top kategória sem 3d gyorsítóval ellátott. Tehát volt egy pc-m amibe még egy isa modemet is kellett vennem (+10k,) hogy néha a netre fel tudja csatlakozni.
    Voodoo 2 kártyát használtan vettem már messze nem a csúcsán 20k ért. TNT2 akkori Asus csúcs kártya közel 100k volt nem sokkal később.
    Vagy később a már 40k fizumból vettem 60k ért 2*512 ramot... (evvel szemben most szemfülesen vettem 32Gb ramot 37k ért.. ami töredéke a mai havi átlagjövedelmemnek. Pedig semmi extra képességem nincs és még csak diplomám se)
    Ezeket bőven lehet még fokozni. Sosem volt olcsó a PC. Ami a PC-s játékot illeti az meg mindig kifejezetten drága volt! Miért kell ezen csodálkozni. Meg azon is, hogy ingadoznak az árak... Nyilvánvaló sok szándékosság van benn, de a piaci elemzők gondolom pontosan felmérik mikor mennyit lehet még lehúzni a végfelhasználókról.
    És mégis minden évben 15-20 éve már a halálát hirdetik a PC-nek. Miközben ez még a sokadik konzol generáció után sem következett be. És nem is hiszem, hogy ez a közeljövőben bekövetkezne.

    cheatergs
    Kövezzen meg akárki de aki ma itthon nem keres egészséges állapotában teljes munkaidőben legalább 200-250 ezret nettóban az magára vessen. Kis körültekintéssel, minimális rugalmassággal ez nem a lehetetlen kategória! Ennél többet össze lehet szedni segédmunkával is simán!

    D-day 2002-01-04 01:54

Új hozzászólás Aktív témák