Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motormouse

    aktív tag

    válasz x63 #8766 üzenetére

    [OFF]szerk: ja ezt nem neked Hun hanem BaLaNce-nak címezve, bocs ;)

    mondjuk a kérdés a végén mindenkinek szól

    [/OFF]

    ...Hun az újjaim alól vetted ki a mondatokat ;) , de körbeirogathatjuk és ez most nem érvelés a "gyorsabb startolás ellen" csak kicsit filózzuk ki a versenytáv maradék 99%-át (a rajtoláson kívűl).
    ...mint mondottad teljesmértékben ha talpraesett versenyző vagy az 1.-2.-3.rajtkockáról és még talán a 4.ről, tiszta sor h perfekt kigyorsítással az élre kerűlsz és nyered a versenyt, és az is h akkor a köv versenyen az uccsóról kezdesz, :K
    ...továbbiakban az uccsóról akkor van esélyed megint szép számban előzni ha hozzám hasonló (nagyon toleráns és nem agresszív mozdulatokkal keresztbe autózó) egyének vannak csak elötted, de akkor is max sztem ahogy láttam a 12.helyről kb az első 6-ba tudsz bekerűlni, igaz ez eléggé jó esélyeket ad, (megint csak saját kis vélt statisztikám alapján) tisztán kb 2-3 autó nyomható le hisz nincs is reakcióidejük gátolni téged, a többi esedékes 2-3 autó már az esetek többségében gátol. ...szó mi szó néhány nagy rivális mögéd került, de
    ...jön az első kanyar, jajj az előnyödnek ha a tuti helyezkedés helyett inkább darabszámra igyekeztél előzni, csúnya vége lehet persze szerencséd is ugyanakkor 50-50%... csak mondom Nürbringen ha végéről indulsz maradj is a végén az első hajtűig és többet előzől meg mint mikor benne vagy a lecsóban, akár azonnal 12.ről első ;]
    ...na de jön a pálya többi része, ha irtó király vagy (ami ugye úgy van valójában h akad mindig királyabb ;) ) akkor már a billentyűzetesek azonnal elkezdenek hátrányba kerűlni, viszont a kanyarokból való kigyorsításoknál sztem nagyonis csak stílus és rutin kérdése ki mennyit őriz meg a lendületéből és hogyan tud elszárnyalni, már semmi köze a "gyors starthoz" (mert mint bill.-el vagy más egyébbel teljesen egyenlő módon lehet lendültben lévő autót ugyanakkora intenzitással gyorsítani), és mint tudjuk minden pálya lényege a kanyar, ott buksz vagy nyersz mindent.
    ...szóval rásegíthet a nyerésre de mit sem ér ha nem ismered a pályát, v az autót, és a legfontosabbakat mint az ideális ív és fék (már ha kell egyáltalán)
    ...összegezve annak ad csak esélyt és nem kimondottan nyerést aki tud is (sztem ne irigyeld tőle, légy jobb anélkül is, küzdj)
    ...ja meg persze akkor add hozzá a szokásos fair de piszok gyors versenyzőket(mindegy hol volt a rajtnál az élmezőnyben lesz félkör után), add hozzá a szegény rutintalanokat (nem hibáztatni valók de nagyon visszafognak), és add hozzá a mindennapos szemeteket
    ...így akkor a legvégén kérdem én, mit is ér a "gyors start" :F

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák