Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz b. #72704 üzenetére

    csak bele vau-vau
    ha neked úgy tetszik használd úgy :D
    ha bekalibráltatod azt fogod látni amit a rendező elgondold, de ha neked nem tetszik az a színvilág.... :U
    emlékszel én átállítottam a te beállításaidra a tv-t és nekem nagyon-nagyon sötét volt, neked meg úgy tetszett.
    1hete a 12éves samut nézem mert elment a 706 szervizbe. Bekapcsoláskor jujj jézus mi ez hol vannak a színek stb.? Pedig előtte semmi bajom nem volt vele, adtam neki egy kis színt egy kis fényerőt megszoktam már fel sem tűnik. Na jó a fekete az hiányzik :DDD

    Biztos hogy kalibrálás után az a kép nagyon furcsa lenne meg kel majd szokni.

    Vhiktor
    most az jutott eszembe, hogy neked mi a tapasztalatod a legtöbbünk túltolva használja a tévét?

    #72710Borisz76
    hinnye ennek van ára az új ár feléért tavaly új Sony igaz az alap erölködő+használt Wharfedale Crystal 5.1 megvolt. 80+70e ha jól emlékszem. De bérházba egy soundbar is bőven elég gyerek most hozza vissza a Genius HT 5.1-t azt mondja nem viszi ki Ausztriába mert a bérházba se használták soha mert sok volt

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák