Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cassidey

    senior tag

    válasz belovary #23238 üzenetére

    A használati utasítás kicsit zavaros (nekem legalábbis), de egészen jól ki lehet találni a dolgot. Én kb. 45 percet hagytam maximum, be tudod állítani, hogy indítás után mikor kezdjen el fotózni, hány képet csináljon, mennyi idő teljen el közöttük.. Annyit vettem észre, hogy volt amikor csúszott 1-2 mp-et, mert nem talált fókuszt a váz, de nekem úgy van beállítva, hogy ne lőjön, ha nem lockol fókuszt. Ez családi fotós téma volt, részben azért vettem, hogy én is benne legyek néha a közös képben. :) A cég weboldalán elég részletesen le van írva milyen sok beállítási lehetőség van. Ami jó benne még, hogy rádiós, szóval nem kell a váz előtt lenni, és úgy ráirányítani a kioldót, aztán rejtegetni, meg eldobálni.. elvileg egészen messziről is indítható. :) Rádiós egész sok van, de olyan amivel megy az AF is, és folyamatosan tud lőni, az elég ritka, legalábbis ami nálunk is elérhető.

    ui.: Nekem nem szimpi a szűrő, ha vennék top minőségűt vennék, de ha összeadom a 4 obimra, akkor azon csak röhögni tudok. No meg elég csúnya baleseteket látni neten, amiket a szűrő okozott. Van egy polárszűrőm meg ND és ennyi. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák