Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Megérkezett az eos 300-as gépem, a tükröt sikerült 100%-ra megtakarítani és az obit is mindkét oldalon viszont a mattüveg koszos, takarítottam de nem lett még jobb, arra gondoltam, hogy patikában veszek tiszta szeszt és azzal tisztítom meg de hogy végezzem el ezt a tisztítást? Ennek a mattüvege nem sima hanem "mintás" és a bordák között koszos, a képeket biztosan nem rontja el mivel itt még csak szenzor sincs ami poros legyen csak az optika de jobb lenne a kereső ha teljesen tiszta lenne.
    A 600D-re rácsavartam az EF 28-90 AF obit viszont úgy látom, hogy blendét nem képes állítani, AV módban is hiába állítom és ugrasztom be egyáltalán nem rekeszel és AV módban Err01 hibát is dob a gép vele. Az AF működik szépen és pl P módban a kép is jó. Az érzékelő csatit már tisztítottam rajta de semmi sem változott.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák