Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz pc360 #41474 üzenetére

    Vagy lehet, rosszul mondom, és ez a régebbi felület. Mindenesetre a jobbik.

    + A képeket rá tudod húzgálni a szerkesztőfelületre, és max annyi feladat szokott lenni, hogy ki kell szélesíteni a keretet a kisebb levágás miatt.

    - és ha ott mentesz valakit

    Nekem nem elég a világ összes szerkesztési ideje sem...

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

  • Wolfskin

    őstag

    válasz pc360 #41474 üzenetére

    & @(#41479) ollie

    köszi a segítséget!

    végül annyi sikerült, hogy PC (vcf) -- > Android /import contakts app (szűz Android) --> Gmail (szűz új google fiók csak a kontaktoknak).
    A többi 3-4 telefonon le van tiltva a szinkronizálás minden irányban, és ezen is.
    Most minden telefonon 3 google fiók van
    • egy a régi privát mail címem,
    • egy céges vésztartalék mail cím,
    • egy szűz új gmail cím csak telefonszámoknak.

    Most azt találtam ki, hogy ha birtokba veszek egy telefont, először ezt a címet adom meg, akkor betölti a kontaktokat (nyilván csak a telefonosokat, erről nem fogok levelezni, max beletesz néhány spamelőt, de azokhoz nem lesz telószám, könnyen kiszűrhetők) . És aztán teszem fel a többit, szigorúan letiltva minden szinkronizálást. Ha új telefonszámot veszek fel, azt ide mentem el.

    Azt hiszem így, ha borotvaélen táncol is a rendszer, de sikerült kézben tartanom a kontakjaim sorsát.

    Már csak azt kéne megoldani, hogy a céges, meg a privát számokon egyesítsem a megvett appokat, mivel a kezdetekkor nem tudtam, hogy működik és egy részét a céges mail cím alatt vettem meg.

    A gmail alatt a kontaktokat export/import sikerült végül megtalálni a segítségetekkel, köszi!
    a gmaillel kapcsolatban van egy egy félelmem, ha bármit át kell benne állítani, akkor 2 óra azza megy el, hogy megkeresem a beállításaiban azt a funkciót, hogy hol lehet. irtózom hozzányúlni...
    de ennek a kontaktjairól tudom, hogy amúgy sem kompatibilisek semmivel (legalábbis egyszer próbáltam a gmail, nokia és outlook kontaktokat közös rendszerben kezelni, de az eltérő kódolás miatt gond volt az ékezetes betűkkel...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák