Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz MrChris #31290 üzenetére

    Igen. A sony valahogy a drága objektivek miatt kezdettöl fogva nem jött be. Tudom, normális hasznalatra elég 2-3 jó obi, de az Oly kijön most 3 obival együtt olyan áron, amit a sony nem tud mutatni, csak sokkal többért
    Ott nyertem meg a dolgot, hogy tegnap este valaki linkelt ide egy szlovák árgép oldalt. Azon szembetunt, hogy a kedvenc ottani multim is forgalmazza az em10-et, méghozzá jó áron. Pedig már többször rakerestem naluk, sikertelenül. Így reggel először ott kezdtem, helyben is voltunk, mert 580 euroert a 14-42 iir obis páros volt, pedig már félig beletorodtem, hogy 30k-val többért a pancaket kell elhoznom.
    Már azt is elhoztam volna, ugy voltam vele, pedig az elektronikus zoom nagyon nem volt szimpi
    Szóval ez lett a vége.

    E-M10, a régebbi, manuális kitobival, full ezüst páros, mindezt 175ezért. 100 eurot meg majd visszaigénylek belőle.
    Holnap meg majd elhozom még 65-ért a 45mm-t is hozzá, az automata sapkaval:-)

    Köszönöm tehát mindenkinek, minden segítségét, amit az elmúlt hetekben kaptam!!!

    Nagyon sokat segítettetek, tényleg:-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák