Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666
    nagyúr

    Az első indítás eltart egy jó darabig. Még nem látam játékot ennyit shader-eket fordítani.
    A videók alapján pár óra múlva hányingerem lesz tőle, de csak meg kell próbálnom...

  • VágniValó
    addikt

    Mert a gamer médiák kritikusai (akárcsak a promóciókból élő influienszerek) nem fizetett médiák akik pénzért áradoznak valamiről, nem, és buta aki ezt gondolja... :C :C

    Mindenesetre a negativ előjelektől vagyis a borzalmasan túltolt woke PC és egyéb társadalmi pöcegödörbe való szinten túltolt propagandista tartalomtól függetlenül én várom és ránézek hátha sikerült valóban valami jót is alkotni az efféle tartalmakat meg majd HA zavaróan túl van tolva pár moddal orvosoljuk....Pár kiragadott jelenet egy 50-100 órás játékből nem jelenti hogy végig ez fog ömleni de azért sokan úgy kezelik hogy ez lesz - persze ők még nem láttak ezeken túl semmit a játékból hisz még meg se jelent ugye....

    Az a baj a mai világgal idestova több mint 10+ éve hogy influenszereknek és gamer médiáknak hinni abszolút nem lehet. Mind fizetésből promóciókból él, ha valami olyan alkotásról tolnak negativ kritikát amit a kiadók nem néznek jó szemmel az a pénzcsap és az a promóció eladapad. Nem bőrönd nem érkezik - ahogy ezzel viccelődni szoktak akik nevetgélnek a fizetett sajtó dolgon- , szimplán nem érkezik teszt példány nem érkezik meghivó bemutatókra előzetes játék lehetőségre betekintésre a stúdióba egy szóval ellehetetlenülnek hiszen nem tudnak első kézből tájékoztatni.... Eképp ezek a kritikusok megbizhatatlanok főleg ha agymosó szintre emelt propagandista tartalmakat éltető kritikus a teszt készitője, ott garantálható hogy bármilyen is lett az alkotás ha számára megfelelően van benne jelen XY tartalom akkor azt a játékot/filmet/sorozatot kimagaslóra fogja értékelni még akkor is ha a középsz*r szint is jóiindulatú lenne... Erre évről évre sajnos egyre több a példa, és amikor egy ilyen tartalom eladásokban vagy nézettségben elbukik akkor jön a vásárlók-nézők-fanok hibáztatása mindenféle jelzőkkel....

    Ugyanakkor a ló túlsó fele a játékos tábor elég nagy szelete, akik már megjelenés elött köpködnek a játékra anélkül hogy egyetlen másodpercet játszottak volna vele és bármilyen is lett a termék röhögni is fognak mert előre elkönyvelték hogy sz*r lesz, bármilyen fals random negativ információt befogadnak még akkor is ha 2 perc kinyomozni hogy nettó baromság... Szó se róla, van olyan alkotó/kiadó amiknél valóban elkönyvelhető az életpályájuk alapján és pár videó meg a játékosokkal szembeni hozzáállás alapján hogy milyen is lesz az alkotás lásd például az Ubifost csodás Star Wars remekmüve.... De a Bioware talán pont nem az aminél előre elkönyvelhető még ha túl is van tolva a sokakat manapság már joggal zavaró propaganda szintre emelt tartalom hogy akkor az már garantáltan sz*r játék is lesz....

    Úgyhogy majd a valós vásárlói értékelések steam és egyéb helyeken amiknek lehet hinni is, az ilyen metacritic és társaik ezen esetekben megbizhatatlanok úgy a hivatalos kritikai átlag részen mint a user átlag részen.

  • hahakocka
    őstag

    Steamen első ha nem nèzzük a valóban első új COD ot de az vulkànkitörèsben is első lenne mindig...
    Ha akciós lesz lehet adok neki esèlyt. A harcrendszer az 1 Ben S a 3 bán is kèt szèk közè esett míg a 2 Ben S itt elvileg jó. BG 1-2-3 Pillars of eternity el athfinserrelnis toltam S akció gamekkel is de az 1. S a 3. nem tudta eldönteni mi is akar lenni a lote a stílus a kinèzetek is mindig vàltoztak rèszenkènt.

  • gyimger
    őstag

    Sajnálom rá a sávszélességet is. :D

    Holnap(?) már legalább nem szedik le a videókat. Ha paródia lenne, telitalálat lenne.

  • nubreed
    nagyúr

    legalább torrentről húzza le valaki? Unknown 9-al is ez volt, lol :DDD

    Sajnálom rá a sávszélességet is. :D

  • anulu
    félisten

    Nem tudom hogy konzolon mire fogják fogni ha nem fogy jól, de azt megkockáztatom hogy ha majd nem fog pc-n jól fogyni azt a másolásvédelem hiányára és kalózkodásra fogják majd, már csak emiatt se került bele denuvo miközben az EA eddigi játékaiban érdekes mód ott van évek óta... :)

    legalább torrentről húzza le valaki? Unknown 9-al is ez volt, lol :DDD

  • VágniValó
    addikt

    Mert a gamer médiák kritikusai (akárcsak a promóciókból élő influienszerek) nem fizetett médiák akik pénzért áradoznak valamiről, nem, és buta aki ezt gondolja... :C :C

    Mindenesetre a negativ előjelektől vagyis a borzalmasan túltolt woke PC és egyéb társadalmi pöcegödörbe való szinten túltolt propagandista tartalomtól függetlenül én várom és ránézek hátha sikerült valóban valami jót is alkotni az efféle tartalmakat meg majd HA zavaróan túl van tolva pár moddal orvosoljuk....Pár kiragadott jelenet egy 50-100 órás játékből nem jelenti hogy végig ez fog ömleni de azért sokan úgy kezelik hogy ez lesz - persze ők még nem láttak ezeken túl semmit a játékból hisz még meg se jelent ugye....

    Az a baj a mai világgal idestova több mint 10+ éve hogy influenszereknek és gamer médiáknak hinni abszolút nem lehet. Mind fizetésből promóciókból él, ha valami olyan alkotásról tolnak negativ kritikát amit a kiadók nem néznek jó szemmel az a pénzcsap és az a promóció eladapad. Nem bőrönd nem érkezik - ahogy ezzel viccelődni szoktak akik nevetgélnek a fizetett sajtó dolgon- , szimplán nem érkezik teszt példány nem érkezik meghivó bemutatókra előzetes játék lehetőségre betekintésre a stúdióba egy szóval ellehetetlenülnek hiszen nem tudnak első kézből tájékoztatni.... Eképp ezek a kritikusok megbizhatatlanok főleg ha agymosó szintre emelt propagandista tartalmakat éltető kritikus a teszt készitője, ott garantálható hogy bármilyen is lett az alkotás ha számára megfelelően van benne jelen XY tartalom akkor azt a játékot/filmet/sorozatot kimagaslóra fogja értékelni még akkor is ha a középsz*r szint is jóiindulatú lenne... Erre évről évre sajnos egyre több a példa, és amikor egy ilyen tartalom eladásokban vagy nézettségben elbukik akkor jön a vásárlók-nézők-fanok hibáztatása mindenféle jelzőkkel....

    Ugyanakkor a ló túlsó fele a játékos tábor elég nagy szelete, akik már megjelenés elött köpködnek a játékra anélkül hogy egyetlen másodpercet játszottak volna vele és bármilyen is lett a termék röhögni is fognak mert előre elkönyvelték hogy sz*r lesz, bármilyen fals random negativ információt befogadnak még akkor is ha 2 perc kinyomozni hogy nettó baromság... Szó se róla, van olyan alkotó/kiadó amiknél valóban elkönyvelhető az életpályájuk alapján és pár videó meg a játékosokkal szembeni hozzáállás alapján hogy milyen is lesz az alkotás lásd például az Ubifost csodás Star Wars remekmüve.... De a Bioware talán pont nem az aminél előre elkönyvelhető még ha túl is van tolva a sokakat manapság már joggal zavaró propaganda szintre emelt tartalom hogy akkor az már garantáltan sz*r játék is lesz....

    Úgyhogy majd a valós vásárlói értékelések steam és egyéb helyeken amiknek lehet hinni is, az ilyen metacritic és társaik ezen esetekben megbizhatatlanok úgy a hivatalos kritikai átlag részen mint a user átlag részen.

    ez a screenshot qrva kemény, szájukba adták a soundbyte-ot amit használni kell.

  • BusinessGuy
    őstag

    Nem tudom hogy konzolon mire fogják fogni ha nem fogy jól, de azt megkockáztatom hogy ha majd nem fog pc-n jól fogyni azt a másolásvédelem hiányára és kalózkodásra fogják majd, már csak emiatt se került bele denuvo miközben az EA eddigi játékaiban érdekes mód ott van évek óta... :)

  • BusinessGuy
    őstag

    Mert a gamer médiák kritikusai (akárcsak a promóciókból élő influienszerek) nem fizetett médiák akik pénzért áradoznak valamiről, nem, és buta aki ezt gondolja... :C :C

    Mindenesetre a negativ előjelektől vagyis a borzalmasan túltolt woke PC és egyéb társadalmi pöcegödörbe való szinten túltolt propagandista tartalomtól függetlenül én várom és ránézek hátha sikerült valóban valami jót is alkotni az efféle tartalmakat meg majd HA zavaróan túl van tolva pár moddal orvosoljuk....Pár kiragadott jelenet egy 50-100 órás játékből nem jelenti hogy végig ez fog ömleni de azért sokan úgy kezelik hogy ez lesz - persze ők még nem láttak ezeken túl semmit a játékból hisz még meg se jelent ugye....

    Az a baj a mai világgal idestova több mint 10+ éve hogy influenszereknek és gamer médiáknak hinni abszolút nem lehet. Mind fizetésből promóciókból él, ha valami olyan alkotásról tolnak negativ kritikát amit a kiadók nem néznek jó szemmel az a pénzcsap és az a promóció eladapad. Nem bőrönd nem érkezik - ahogy ezzel viccelődni szoktak akik nevetgélnek a fizetett sajtó dolgon- , szimplán nem érkezik teszt példány nem érkezik meghivó bemutatókra előzetes játék lehetőségre betekintésre a stúdióba egy szóval ellehetetlenülnek hiszen nem tudnak első kézből tájékoztatni.... Eképp ezek a kritikusok megbizhatatlanok főleg ha agymosó szintre emelt propagandista tartalmakat éltető kritikus a teszt készitője, ott garantálható hogy bármilyen is lett az alkotás ha számára megfelelően van benne jelen XY tartalom akkor azt a játékot/filmet/sorozatot kimagaslóra fogja értékelni még akkor is ha a középsz*r szint is jóiindulatú lenne... Erre évről évre sajnos egyre több a példa, és amikor egy ilyen tartalom eladásokban vagy nézettségben elbukik akkor jön a vásárlók-nézők-fanok hibáztatása mindenféle jelzőkkel....

    Ugyanakkor a ló túlsó fele a játékos tábor elég nagy szelete, akik már megjelenés elött köpködnek a játékra anélkül hogy egyetlen másodpercet játszottak volna vele és bármilyen is lett a termék röhögni is fognak mert előre elkönyvelték hogy sz*r lesz, bármilyen fals random negativ információt befogadnak még akkor is ha 2 perc kinyomozni hogy nettó baromság... Szó se róla, van olyan alkotó/kiadó amiknél valóban elkönyvelhető az életpályájuk alapján és pár videó meg a játékosokkal szembeni hozzáállás alapján hogy milyen is lesz az alkotás lásd például az Ubifost csodás Star Wars remekmüve.... De a Bioware talán pont nem az aminél előre elkönyvelhető még ha túl is van tolva a sokakat manapság már joggal zavaró propaganda szintre emelt tartalom hogy akkor az már garantáltan sz*r játék is lesz....

    Úgyhogy majd a valós vásárlói értékelések steam és egyéb helyeken amiknek lehet hinni is, az ilyen metacritic és társaik ezen esetekben megbizhatatlanok úgy a hivatalos kritikai átlag részen mint a user átlag részen.

  • AsakuraDave
    őstag

    Ezt kifogásolják mások is, hogy nincs "renegade", rossz válasz, minden válaszlehetőség nagyon támogató és barátságos.

    Igen, még ha írásban szerepel is ott, hogy "dickhead" a karakter teljesen kis cukin küldi el az illetőt, k.va gáz :D

  • gyimger
    őstag

    Mondjuk adnám, ha lennének olyan dialogusok, hogy beszólhatsz nekik, b*zizhatsz meg minden, jó magyar ember módjára :DDD :DDD :DDD Bár lehet majd a modding community megoldja, te jóisten mik lesznek itt :C :C :C

    Ezt kifogásolják mások is, hogy nincs "renegade", rossz válasz, minden válaszlehetőség nagyon támogató és barátságos.

  • AsakuraDave
    őstag

    Nem az, hidd el :DDD
    Engem nagyon szórakoztat a játék. Itt egy másik SPOILERES videó.

    Mondjuk adnám, ha lennének olyan dialogusok, hogy beszólhatsz nekik, b*zizhatsz meg minden, jó magyar ember módjára :DDD :DDD :DDD Bár lehet majd a modding community megoldja, te jóisten mik lesznek itt :C :C :C

  • anulu
    félisten

    Azt hittem, ezt a SPOILERES Dragon Age videót linkeled, most nagyot megy.
    Jó szórakozást vagy kitartást a megnézéséhez.

    kár érte :(

  • gyimger
    őstag

    Jesszus :DDD :DDD :DDD A voice acting is gyötrelmes, mintha valami AI olvasná fel ezeket a teljesen nonsense monológokat :C

    Ó, leszedték. Pedig nem volt mit szégyellni rajta, hát van ilyen. :DDD

  • AsakuraDave
    őstag

    Azt hittem, ezt a SPOILERES Dragon Age videót linkeled, most nagyot megy.
    Jó szórakozást vagy kitartást a megnézéséhez.

    Jesszus :DDD :DDD :DDD A voice acting is gyötrelmes, mintha valami AI olvasná fel ezeket a teljesen nonsense monológokat :C

  • gyimger
    őstag

    [link] Mikor felveszed a teljesen inkompetens karácsonyfákat, majd ezeket az inkompetens karácsonyfákat kinevezed csoport/osztály-vezetőnek, majd csodálkozol, hogy minden karácsonyfaxaros lesz az priceless :DDD

    Azt hittem, ezt a SPOILERES Dragon Age videót linkeled, most nagyot megy.
    Jó szórakozást vagy kitartást a megnézéséhez.

  • AsakuraDave
    őstag

    [link] Mikor felveszed a teljesen inkompetens karácsonyfákat, majd ezeket az inkompetens karácsonyfákat kinevezed csoport/osztály-vezetőnek, majd csodálkozol, hogy minden karácsonyfaxaros lesz az priceless :DDD

  • Gothmog
    senior tag

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban.

    Nem ezért nem kaptak review copyt, hanem mert az EA marketingcsapat megvizsgálta, melyek azok a portálok, amik a játékokra magasabb pontszámokat adnak átlagban és melyek azok, amik alacsonyabbat és utóbbiaknak nem adtak példányt, ezzel manipulálva az aggregált pontszámot. Ezt írtam a PS5 topikban is, elég látványos OpenCriticen, hogy egy jóval kisebb címnek számító friss Life is Strange, Sonic részt vagy a Switch exkluzív Super Mario Jamboreet többen tesztelték, mint a tripla A, EA által kiadott, multiplatform Dragon Age játékot. Gyakorlatilag megtévesztik a vásárlókat.

    Oké, most volt is időm értő módon elolvasni a hozzászólásodat, és valóban, úgy kicsit más, mint amit írtam.
    Mindenesetre még egyszer köszi a pontosítást! :R

  • gyimger
    őstag

    Nem szájbarágósan megfogalmazva, csak utaltam rá (amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg), de nálam is, még mindenfajta egyéb dolog nélkül is, már ezen elvérzett a játék. Igaz, én már a DAI-t is kihagytam anno, pont azért, mert számomra az sem tűnt DA-nek, és sem az a fajta open world megközelítés, sem az új harcrendszer, sem más nem fogott meg az akkor látottakból.

    #19 Bad Pritt : Köszi a pontosítást! Én a fextra videóját néztem meg tegnap (kb. 50%-osan, mert nem volt időm másodpercre végigkövetni az egészet), és akkor nekem az jött le, hogy a korábbi kritikai észrevételeik után kezdte őket a fejlesztő és a kiadó egyaránt "ignorálni". De igazából nem mond ellent teljesen egymásnak a két dolog, mert aki kritikákat megfogalmaz, az valószínűleg a pontozásban is fogja ezt érzékeltetni.

    Ezalatt az átlag felhasználó véleménye az IGN videó alatt:

    I clicked on this video merely for the comment section.

    There's a reason YouTube got rid of dislikes.

    This isn't a review, it's sponsored content

    Report this for misleading. Theyre paid content and not mentioning it here.

    If you ever feel useless, remember that this channel exists

    This is why people don’t trust game journalists anymore

    The gaslighting is a 10/10

    We should start reporting these as paid sponsorships

    For those who dont have dislike addon:
    Likes: 5.3k
    Dislike: 30k

    “As a non-binary person myself….”
    and there it is

  • Gothmog
    senior tag

    Én pont a mértani közepébe szarok, hogy van e benne transz opció vagy nincs. A játékkal rohadtul nem ez a gond. Egyrészt ez nem Dragon Age, másrészt buta és felszínes, ai generált foshalmaz.

    Nem szájbarágósan megfogalmazva, csak utaltam rá (amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg), de nálam is, még mindenfajta egyéb dolog nélkül is, már ezen elvérzett a játék. Igaz, én már a DAI-t is kihagytam anno, pont azért, mert számomra az sem tűnt DA-nek, és sem az a fajta open world megközelítés, sem az új harcrendszer, sem más nem fogott meg az akkor látottakból.

    #19 Bad Pritt : Köszi a pontosítást! Én a fextra videóját néztem meg tegnap (kb. 50%-osan, mert nem volt időm másodpercre végigkövetni az egészet), és akkor nekem az jött le, hogy a korábbi kritikai észrevételeik után kezdte őket a fejlesztő és a kiadó egyaránt "ignorálni". De igazából nem mond ellent teljesen egymásnak a két dolog, mert aki kritikákat megfogalmaz, az valószínűleg a pontozásban is fogja ezt érzékeltetni.

  • VágniValó
    addikt

    Nem neked, csak ha már a review-k szóba kerültek, bedobnám a magam két-centes gondolatát is az egészről.

    Nagyon-nagyon minimálisan követtem csak figyelemmel a játék fejlesztését, a körülötte lévő dolgokat, mert amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg, illetve egyik-másik dolog - fejlesztők általi kihangsúlyozása - pedig kifejezetten ellenszenves volt.

    Viszont az, amit most látok... én nem vagyok alapból egy rosszindulatú valaki, de őszintén remélem, hogy mennek a levesbe.

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban. Hangsúlyozom, a Fextra akkori elő-review-ja (6 órányi játék alapján) pl. egyértelműen pozitív kicsengésű volt összességében, csak éppen tartalmazott kritikai elemeket is, olyan dolgokat, amiken remélhetőleg a végleges verzióig javítanak. Ezt a fejlesztő/kiadó érezhetően zokon vettek. És mások is így jártak, nem csupán a fextralife.

    Másrészt itt (másik Veilgard topikban) láthattunk már egy-két olyan képernyőmentést, ami ha nem photoshop, akkor szerintem konkrétan gyalázat kategória. Már elnézést kérek, de egy középkoros, mágiás, elfes, törpés stb. fantasy játékba ki és miért ad olyan mondatokat/kifejezéseket szereplő szájába, hogy "Én non-binary vagyok, ezért tessék így hivatkozni rám"? Az a baj, hogy ha ez hangsúlyosan megjelenik, unos-untalan belengi a játékot, akkor az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva. (Egyébként Steamen is LMBTQ+ a játék kiemelt, fő "kulcsszava", s csak utána jön az rpg, fantasy stb. jelző)

    És hogy kicsit érthetőbb legyen, mi a bajom: ott van a Baldur's Gate 3. Én személy szerint néha ugyan egy egészen kicsit kényelmetlenül éreztem magam játék közben bizonyos szituációkban (Wyll "pávatánca" beleégett az agyamba :D, bár hangosan röhögtem is közben, vagyis azért volt szórakoztató faktora is), de azt mondom, hogy ha már ez az új trendi vonal ("virágozzék minden virág"), akkor az egy teljesen korrekt megoldás volt. Ha jól rémlik, ott is eldönthetted az elején, hogy p*cs*s csaj akarsz-e lenni, ha az a vágyad, de szimplán csak opció volt rá, nem volt külön "transzgender büszkeségként" pozitív dobogóra kiemelve. Ott minden csapattárs biszexuális volt (ami valahol amúgy azért röhejes még egy fantasy világban is), de csak azért, hogy bárkinek bármelyik npc lesz is szimpatikus, a karaktere nemétől függetlenül tudjon vele "románcolni". Ezt akarták lehetővé tenni a fejlszetők, nem akartak kizárni senkit semmilyen lehetőségből. Viszont, és ez a lényeg, nem raktak mögé ideológiát, nem térítettek, egyszerűen csak lehetőséget biztosítottak a játékosoknak. Azért, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát, mindenki megtalálhassa, amit keres e téren. Én erre azt mondom, hogy korrekt. Ami nekem nem jött be a "kínálatból", azon is simán továbbléptem, nem erőltette a játék sem, csak odadobta lehetőségként, mindenféle moralizálás/ideologizálás nélkül.

    És ne legyen igazam, de abból amit láttam (igaz, nagyon kevés, tehát akár még revideálhatom is részben később a véleményemet, ergo a tévedés lehetőségét fenntartom), pont ez lesz más a Veilguardnál. A fejlesztők érzésem szerint itt nem csak lehetőséget akartak biztosítani (nyilván egyéntől függ: engem ez a lehetőség a BG3-hoz hasonlóan nem zavarna, maximum én nem élnék ezek közül azokkal, amelyekkel nem tudok azonosulni), hanem pont, hogy "népnevelés" kártya is van a pakliban.

    Mindegy, én magam röviden a játékról/játéknak: ti lehettek non-binary, semmi gond, csak én meg non-buynary leszek akkor. :K (Youtube-ról lopott megjegyzésből, szabadon alakítva.)

    +1

  • janeszgol
    félisten

    Jól összefoglaltad, +1.

    az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva

    Igen, az, de ezt már rég óta lehet tudni.
    Én ezért örülök az olyan játékoknak, amik még mernek "based" -nek megmaradni és mentesnek lenni mindenféle devianciától, (Pl WH 40k Space Marine 2) és a célközönségük a "hagyományos" (ha úgy tetszik normális) emberek, akik egyébként még mindig túlnyomó többségben vannak, vagyunk, csak a hangos kisebbségnek sokkal nagyobb a hangja.

    Majd az fog történni, mint más produktumoknál. Ami nem ilyen woke erőltetés, az a kasszáknál már csak azért is sikeressé teszik a játékosok, ami woke-os, azt meg direkt nem. Persze ebből senki nem fog tanulni semmit.

    Én amúgy sem venném meg ezt a DA-nak hívott fost, mert ez egy fos. Ha az első részhez nézem, akkor brutál nagy fos, ha csak a másodikhoz, harmadikhoz, akkor csak simán fos.

    A Diablo 4-et és a BG 3-at teljes áron vettem meg.

  • Plazmacucci
    félisten

    Nem neked, csak ha már a review-k szóba kerültek, bedobnám a magam két-centes gondolatát is az egészről.

    Nagyon-nagyon minimálisan követtem csak figyelemmel a játék fejlesztését, a körülötte lévő dolgokat, mert amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg, illetve egyik-másik dolog - fejlesztők általi kihangsúlyozása - pedig kifejezetten ellenszenves volt.

    Viszont az, amit most látok... én nem vagyok alapból egy rosszindulatú valaki, de őszintén remélem, hogy mennek a levesbe.

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban. Hangsúlyozom, a Fextra akkori elő-review-ja (6 órányi játék alapján) pl. egyértelműen pozitív kicsengésű volt összességében, csak éppen tartalmazott kritikai elemeket is, olyan dolgokat, amiken remélhetőleg a végleges verzióig javítanak. Ezt a fejlesztő/kiadó érezhetően zokon vettek. És mások is így jártak, nem csupán a fextralife.

    Másrészt itt (másik Veilgard topikban) láthattunk már egy-két olyan képernyőmentést, ami ha nem photoshop, akkor szerintem konkrétan gyalázat kategória. Már elnézést kérek, de egy középkoros, mágiás, elfes, törpés stb. fantasy játékba ki és miért ad olyan mondatokat/kifejezéseket szereplő szájába, hogy "Én non-binary vagyok, ezért tessék így hivatkozni rám"? Az a baj, hogy ha ez hangsúlyosan megjelenik, unos-untalan belengi a játékot, akkor az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva. (Egyébként Steamen is LMBTQ+ a játék kiemelt, fő "kulcsszava", s csak utána jön az rpg, fantasy stb. jelző)

    És hogy kicsit érthetőbb legyen, mi a bajom: ott van a Baldur's Gate 3. Én személy szerint néha ugyan egy egészen kicsit kényelmetlenül éreztem magam játék közben bizonyos szituációkban (Wyll "pávatánca" beleégett az agyamba :D, bár hangosan röhögtem is közben, vagyis azért volt szórakoztató faktora is), de azt mondom, hogy ha már ez az új trendi vonal ("virágozzék minden virág"), akkor az egy teljesen korrekt megoldás volt. Ha jól rémlik, ott is eldönthetted az elején, hogy p*cs*s csaj akarsz-e lenni, ha az a vágyad, de szimplán csak opció volt rá, nem volt külön "transzgender büszkeségként" pozitív dobogóra kiemelve. Ott minden csapattárs biszexuális volt (ami valahol amúgy azért röhejes még egy fantasy világban is), de csak azért, hogy bárkinek bármelyik npc lesz is szimpatikus, a karaktere nemétől függetlenül tudjon vele "románcolni". Ezt akarták lehetővé tenni a fejlszetők, nem akartak kizárni senkit semmilyen lehetőségből. Viszont, és ez a lényeg, nem raktak mögé ideológiát, nem térítettek, egyszerűen csak lehetőséget biztosítottak a játékosoknak. Azért, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát, mindenki megtalálhassa, amit keres e téren. Én erre azt mondom, hogy korrekt. Ami nekem nem jött be a "kínálatból", azon is simán továbbléptem, nem erőltette a játék sem, csak odadobta lehetőségként, mindenféle moralizálás/ideologizálás nélkül.

    És ne legyen igazam, de abból amit láttam (igaz, nagyon kevés, tehát akár még revideálhatom is részben később a véleményemet, ergo a tévedés lehetőségét fenntartom), pont ez lesz más a Veilguardnál. A fejlesztők érzésem szerint itt nem csak lehetőséget akartak biztosítani (nyilván egyéntől függ: engem ez a lehetőség a BG3-hoz hasonlóan nem zavarna, maximum én nem élnék ezek közül azokkal, amelyekkel nem tudok azonosulni), hanem pont, hogy "népnevelés" kártya is van a pakliban.

    Mindegy, én magam röviden a játékról/játéknak: ti lehettek non-binary, semmi gond, csak én meg non-buynary leszek akkor. :K (Youtube-ról lopott megjegyzésből, szabadon alakítva.)

    Én pont a mértani közepébe szarok, hogy van e benne transz opció vagy nincs. A játékkal rohadtul nem ez a gond. Egyrészt ez nem Dragon Age, másrészt buta és felszínes, ai generált foshalmaz.

  • Bad Pritt
    félisten

    Nem neked, csak ha már a review-k szóba kerültek, bedobnám a magam két-centes gondolatát is az egészről.

    Nagyon-nagyon minimálisan követtem csak figyelemmel a játék fejlesztését, a körülötte lévő dolgokat, mert amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg, illetve egyik-másik dolog - fejlesztők általi kihangsúlyozása - pedig kifejezetten ellenszenves volt.

    Viszont az, amit most látok... én nem vagyok alapból egy rosszindulatú valaki, de őszintén remélem, hogy mennek a levesbe.

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban. Hangsúlyozom, a Fextra akkori elő-review-ja (6 órányi játék alapján) pl. egyértelműen pozitív kicsengésű volt összességében, csak éppen tartalmazott kritikai elemeket is, olyan dolgokat, amiken remélhetőleg a végleges verzióig javítanak. Ezt a fejlesztő/kiadó érezhetően zokon vettek. És mások is így jártak, nem csupán a fextralife.

    Másrészt itt (másik Veilgard topikban) láthattunk már egy-két olyan képernyőmentést, ami ha nem photoshop, akkor szerintem konkrétan gyalázat kategória. Már elnézést kérek, de egy középkoros, mágiás, elfes, törpés stb. fantasy játékba ki és miért ad olyan mondatokat/kifejezéseket szereplő szájába, hogy "Én non-binary vagyok, ezért tessék így hivatkozni rám"? Az a baj, hogy ha ez hangsúlyosan megjelenik, unos-untalan belengi a játékot, akkor az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva. (Egyébként Steamen is LMBTQ+ a játék kiemelt, fő "kulcsszava", s csak utána jön az rpg, fantasy stb. jelző)

    És hogy kicsit érthetőbb legyen, mi a bajom: ott van a Baldur's Gate 3. Én személy szerint néha ugyan egy egészen kicsit kényelmetlenül éreztem magam játék közben bizonyos szituációkban (Wyll "pávatánca" beleégett az agyamba :D, bár hangosan röhögtem is közben, vagyis azért volt szórakoztató faktora is), de azt mondom, hogy ha már ez az új trendi vonal ("virágozzék minden virág"), akkor az egy teljesen korrekt megoldás volt. Ha jól rémlik, ott is eldönthetted az elején, hogy p*cs*s csaj akarsz-e lenni, ha az a vágyad, de szimplán csak opció volt rá, nem volt külön "transzgender büszkeségként" pozitív dobogóra kiemelve. Ott minden csapattárs biszexuális volt (ami valahol amúgy azért röhejes még egy fantasy világban is), de csak azért, hogy bárkinek bármelyik npc lesz is szimpatikus, a karaktere nemétől függetlenül tudjon vele "románcolni". Ezt akarták lehetővé tenni a fejlszetők, nem akartak kizárni senkit semmilyen lehetőségből. Viszont, és ez a lényeg, nem raktak mögé ideológiát, nem térítettek, egyszerűen csak lehetőséget biztosítottak a játékosoknak. Azért, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát, mindenki megtalálhassa, amit keres e téren. Én erre azt mondom, hogy korrekt. Ami nekem nem jött be a "kínálatból", azon is simán továbbléptem, nem erőltette a játék sem, csak odadobta lehetőségként, mindenféle moralizálás/ideologizálás nélkül.

    És ne legyen igazam, de abból amit láttam (igaz, nagyon kevés, tehát akár még revideálhatom is részben később a véleményemet, ergo a tévedés lehetőségét fenntartom), pont ez lesz más a Veilguardnál. A fejlesztők érzésem szerint itt nem csak lehetőséget akartak biztosítani (nyilván egyéntől függ: engem ez a lehetőség a BG3-hoz hasonlóan nem zavarna, maximum én nem élnék ezek közül azokkal, amelyekkel nem tudok azonosulni), hanem pont, hogy "népnevelés" kártya is van a pakliban.

    Mindegy, én magam röviden a játékról/játéknak: ti lehettek non-binary, semmi gond, csak én meg non-buynary leszek akkor. :K (Youtube-ról lopott megjegyzésből, szabadon alakítva.)

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban.

    Nem ezért nem kaptak review copyt, hanem mert az EA marketingcsapat megvizsgálta, melyek azok a portálok, amik a játékokra magasabb pontszámokat adnak átlagban és melyek azok, amik alacsonyabbat és utóbbiaknak nem adtak példányt, ezzel manipulálva az aggregált pontszámot. Ezt írtam a PS5 topikban is, elég látványos OpenCriticen, hogy egy jóval kisebb címnek számító friss Life is Strange, Sonic részt vagy a Switch exkluzív Super Mario Jamboreet többen tesztelték, mint a tripla A, EA által kiadott, multiplatform Dragon Age játékot. Gyakorlatilag megtévesztik a vásárlókat.

  • nubreed
    nagyúr

    Nem neked, csak ha már a review-k szóba kerültek, bedobnám a magam két-centes gondolatát is az egészről.

    Nagyon-nagyon minimálisan követtem csak figyelemmel a játék fejlesztését, a körülötte lévő dolgokat, mert amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg, illetve egyik-másik dolog - fejlesztők általi kihangsúlyozása - pedig kifejezetten ellenszenves volt.

    Viszont az, amit most látok... én nem vagyok alapból egy rosszindulatú valaki, de őszintén remélem, hogy mennek a levesbe.

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban. Hangsúlyozom, a Fextra akkori elő-review-ja (6 órányi játék alapján) pl. egyértelműen pozitív kicsengésű volt összességében, csak éppen tartalmazott kritikai elemeket is, olyan dolgokat, amiken remélhetőleg a végleges verzióig javítanak. Ezt a fejlesztő/kiadó érezhetően zokon vettek. És mások is így jártak, nem csupán a fextralife.

    Másrészt itt (másik Veilgard topikban) láthattunk már egy-két olyan képernyőmentést, ami ha nem photoshop, akkor szerintem konkrétan gyalázat kategória. Már elnézést kérek, de egy középkoros, mágiás, elfes, törpés stb. fantasy játékba ki és miért ad olyan mondatokat/kifejezéseket szereplő szájába, hogy "Én non-binary vagyok, ezért tessék így hivatkozni rám"? Az a baj, hogy ha ez hangsúlyosan megjelenik, unos-untalan belengi a játékot, akkor az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva. (Egyébként Steamen is LMBTQ+ a játék kiemelt, fő "kulcsszava", s csak utána jön az rpg, fantasy stb. jelző)

    És hogy kicsit érthetőbb legyen, mi a bajom: ott van a Baldur's Gate 3. Én személy szerint néha ugyan egy egészen kicsit kényelmetlenül éreztem magam játék közben bizonyos szituációkban (Wyll "pávatánca" beleégett az agyamba :D, bár hangosan röhögtem is közben, vagyis azért volt szórakoztató faktora is), de azt mondom, hogy ha már ez az új trendi vonal ("virágozzék minden virág"), akkor az egy teljesen korrekt megoldás volt. Ha jól rémlik, ott is eldönthetted az elején, hogy p*cs*s csaj akarsz-e lenni, ha az a vágyad, de szimplán csak opció volt rá, nem volt külön "transzgender büszkeségként" pozitív dobogóra kiemelve. Ott minden csapattárs biszexuális volt (ami valahol amúgy azért röhejes még egy fantasy világban is), de csak azért, hogy bárkinek bármelyik npc lesz is szimpatikus, a karaktere nemétől függetlenül tudjon vele "románcolni". Ezt akarták lehetővé tenni a fejlszetők, nem akartak kizárni senkit semmilyen lehetőségből. Viszont, és ez a lényeg, nem raktak mögé ideológiát, nem térítettek, egyszerűen csak lehetőséget biztosítottak a játékosoknak. Azért, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát, mindenki megtalálhassa, amit keres e téren. Én erre azt mondom, hogy korrekt. Ami nekem nem jött be a "kínálatból", azon is simán továbbléptem, nem erőltette a játék sem, csak odadobta lehetőségként, mindenféle moralizálás/ideologizálás nélkül.

    És ne legyen igazam, de abból amit láttam (igaz, nagyon kevés, tehát akár még revideálhatom is részben később a véleményemet, ergo a tévedés lehetőségét fenntartom), pont ez lesz más a Veilguardnál. A fejlesztők érzésem szerint itt nem csak lehetőséget akartak biztosítani (nyilván egyéntől függ: engem ez a lehetőség a BG3-hoz hasonlóan nem zavarna, maximum én nem élnék ezek közül azokkal, amelyekkel nem tudok azonosulni), hanem pont, hogy "népnevelés" kártya is van a pakliban.

    Mindegy, én magam röviden a játékról/játéknak: ti lehettek non-binary, semmi gond, csak én meg non-buynary leszek akkor. :K (Youtube-ról lopott megjegyzésből, szabadon alakítva.)

    Jól összefoglaltad, +1.

    az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva

    Igen, az, de ezt már rég óta lehet tudni.
    Én ezért örülök az olyan játékoknak, amik még mernek "based" -nek megmaradni és mentesnek lenni mindenféle devianciától, (Pl WH 40k Space Marine 2) és a célközönségük a "hagyományos" (ha úgy tetszik normális) emberek, akik egyébként még mindig túlnyomó többségben vannak, vagyunk, csak a hangos kisebbségnek sokkal nagyobb a hangja.

  • Gothmog
    senior tag

    Le kell szarni, majd jönnek a user review-k. Sajnos ilyen szar korrupt a világ.

    Nem neked, csak ha már a review-k szóba kerültek, bedobnám a magam két-centes gondolatát is az egészről.

    Nagyon-nagyon minimálisan követtem csak figyelemmel a játék fejlesztését, a körülötte lévő dolgokat, mert amit láttam közben belőle, abból semmi sem fogott meg, illetve egyik-másik dolog - fejlesztők általi kihangsúlyozása - pedig kifejezetten ellenszenves volt.

    Viszont az, amit most látok... én nem vagyok alapból egy rosszindulatú valaki, de őszintén remélem, hogy mennek a levesbe.

    Egyrészt kiderült, hogy több nagy elérésű csapat (pl. Fextralife) - előzetes ígéret ellenére - nem kapott tesztelői példányt pusztán azért, mert amikor korábban kipróbálták a játékot, akkor nem a meleg sz*rig benyalva, a totális gyönyörtől elájulva ajnározták a játékot, hanem kritikákat is megfogalmaztak vele kapcsolatban. Hangsúlyozom, a Fextra akkori elő-review-ja (6 órányi játék alapján) pl. egyértelműen pozitív kicsengésű volt összességében, csak éppen tartalmazott kritikai elemeket is, olyan dolgokat, amiken remélhetőleg a végleges verzióig javítanak. Ezt a fejlesztő/kiadó érezhetően zokon vettek. És mások is így jártak, nem csupán a fextralife.

    Másrészt itt (másik Veilgard topikban) láthattunk már egy-két olyan képernyőmentést, ami ha nem photoshop, akkor szerintem konkrétan gyalázat kategória. Már elnézést kérek, de egy középkoros, mágiás, elfes, törpés stb. fantasy játékba ki és miért ad olyan mondatokat/kifejezéseket szereplő szájába, hogy "Én non-binary vagyok, ezért tessék így hivatkozni rám"? Az a baj, hogy ha ez hangsúlyosan megjelenik, unos-untalan belengi a játékot, akkor az már nem más, mint valami "woke-ista népnevelés" kísérlet, magyarán propaganda. Játék köntösbe csomagolva. (Egyébként Steamen is LMBTQ+ a játék kiemelt, fő "kulcsszava", s csak utána jön az rpg, fantasy stb. jelző)

    És hogy kicsit érthetőbb legyen, mi a bajom: ott van a Baldur's Gate 3. Én személy szerint néha ugyan egy egészen kicsit kényelmetlenül éreztem magam játék közben bizonyos szituációkban (Wyll "pávatánca" beleégett az agyamba :D, bár hangosan röhögtem is közben, vagyis azért volt szórakoztató faktora is), de azt mondom, hogy ha már ez az új trendi vonal ("virágozzék minden virág"), akkor az egy teljesen korrekt megoldás volt. Ha jól rémlik, ott is eldönthetted az elején, hogy p*cs*s csaj akarsz-e lenni, ha az a vágyad, de szimplán csak opció volt rá, nem volt külön "transzgender büszkeségként" pozitív dobogóra kiemelve. Ott minden csapattárs biszexuális volt (ami valahol amúgy azért röhejes még egy fantasy világban is), de csak azért, hogy bárkinek bármelyik npc lesz is szimpatikus, a karaktere nemétől függetlenül tudjon vele "románcolni". Ezt akarták lehetővé tenni a fejlszetők, nem akartak kizárni senkit semmilyen lehetőségből. Viszont, és ez a lényeg, nem raktak mögé ideológiát, nem térítettek, egyszerűen csak lehetőséget biztosítottak a játékosoknak. Azért, hogy mindenki a lehető legjobban érezze magát, mindenki megtalálhassa, amit keres e téren. Én erre azt mondom, hogy korrekt. Ami nekem nem jött be a "kínálatból", azon is simán továbbléptem, nem erőltette a játék sem, csak odadobta lehetőségként, mindenféle moralizálás/ideologizálás nélkül.

    És ne legyen igazam, de abból amit láttam (igaz, nagyon kevés, tehát akár még revideálhatom is részben később a véleményemet, ergo a tévedés lehetőségét fenntartom), pont ez lesz más a Veilguardnál. A fejlesztők érzésem szerint itt nem csak lehetőséget akartak biztosítani (nyilván egyéntől függ: engem ez a lehetőség a BG3-hoz hasonlóan nem zavarna, maximum én nem élnék ezek közül azokkal, amelyekkel nem tudok azonosulni), hanem pont, hogy "népnevelés" kártya is van a pakliban.

    Mindegy, én magam röviden a játékról/játéknak: ti lehettek non-binary, semmi gond, csak én meg non-buynary leszek akkor. :K (Youtube-ról lopott megjegyzésből, szabadon alakítva.)

  • Plazmacucci
    félisten

    Igen, mert jókat utaltak a számlájukra :B
    + még jó pár jutuber is dicsérte meg játszotta az intelllektüelt amikor "elemezni" kellett :') ilyenkor lehet figyelni és könnyen elrejteni jutuberek videóit egy életre.

    Le kell szarni, majd jönnek a user review-k. Sajnos ilyen szar korrupt a világ.

  • VágniValó
    addikt

    IGN a concorde-ra is azt írta, hogy év játéka, nem? :DDD

    Igen, mert jókat utaltak a számlájukra :B
    + még jó pár jutuber is dicsérte meg játszotta az intelllektüelt amikor "elemezni" kellett :') ilyenkor lehet figyelni és könnyen elrejteni jutuberek videóit egy életre.

  • janeszgol
    félisten

    Pont azaz egyik legnagyobb baj, hogy "most" a játékosokon múlik mit is fognak csinálni ezután magukna a játékosoknak és én tartok tőle hogy a játékipar is afelé tart mint hollywood valamilyen szinten a woke/nemiidentitásaival. Lefelé a saját kis világába, ami igyekszik csillogtatni magát. Ne legyen igazam, viszont ne vegyünk meg olyasmit amivel ismét egy hullámot akarnak inditani/erősiteni a játékipar átformálására.

    Csak ne legyen igazam, ha még nem is normális előre igy gondolkodnom.

    Hát Hollywood már ott tart pár éve, hogy a nagyobb kiadók akkor adnak pénzt a forgatásra, ha dönthetnek a hasonló tartalmak megléte miatt. Megszabják, hogy ez meg ez legyen benne és akkor van pénz. Gondolom a kiadókat meg az érdekli, hogy szélesebb közönség (ami pont nem lesz szélesebb, hanem szűkebb lesz, mert sokan már meg se nézik emiatt a filmet) igényeit akarja kielégíteni.
    Hasonlót el tudok képzelni a játékiparban, és mivel kevés fejlesztőcég tudja zsebből kifizetni a fejlesztést, számíthatunk hasonló megoldásra.

  • podtibi
    senior tag

    Ez gondolom nem fog úgy lebőgni mint az Unkown 9 hogy ingyen dobálják és a kutya sem játsza, de remélem a ráköltött pénzért cserébe ugyanakkora pofon lesz és ez az egész woke maszlag a gaming iparban megy a levesbe Sweet baby inc tagok meg max pincérek lehetnek.

    Pont azaz egyik legnagyobb baj, hogy "most" a játékosokon múlik mit is fognak csinálni ezután magukna a játékosoknak és én tartok tőle hogy a játékipar is afelé tart mint hollywood valamilyen szinten a woke/nemiidentitásaival. Lefelé a saját kis világába, ami igyekszik csillogtatni magát. Ne legyen igazam, viszont ne vegyünk meg olyasmit amivel ismét egy hullámot akarnak inditani/erősiteni a játékipar átformálására.

    Csak ne legyen igazam, ha még nem is normális előre igy gondolkodnom.

  • VágniValó
    addikt

    Ez gondolom nem fog úgy lebőgni mint az Unkown 9 hogy ingyen dobálják és a kutya sem játsza, de remélem a ráköltött pénzért cserébe ugyanakkora pofon lesz és ez az egész woke maszlag a gaming iparban megy a levesbe Sweet baby inc tagok meg max pincérek lehetnek.

  • PuMbA
    titán

    Plusz egy kiváló értékelés :)

    Dragon Age: The Veilguard Gets High Praise from Larian’s Director of Publishing

    "It has a good sense of propulsion and forward momentum. The combat system is honestly brilliant (to me, a mix of Xenoblade & Hogwarts which is giga-brain genius). It knows when it needs a tentpole narrative moment, and it knows when to let you toy around with your class and exploit some of its stronger elements. More important, to me, it feels like the first Dragon Age game that truly knows what it wants to be."

  • Kylesa
    aktív tag

    Jó játékot mindenkinek, aki majd tolja. :R
    Nekem kimarad, de nem csak a woke miatt: szerintem már az Inquisition is egy f*stalicska volt. Azt 66 óra után feladtam és letöröltem. Az Originst anno le sem tudtam tenni.

  • anulu
    félisten

    megnéztem jópár YT videót, és nem csodálom, hogy az IGN-hez kapcsolódó oldalak az inklúzivitást hoztás fel, mint érdem, mert kb az az egyetlen, már ha valakinek... a játék ugyanis nem egy, hanem nagyjából az összes független forrás szerint egy lapos, lélektelen, unalmas valami, nem pedig egy Bioware RPG.

  • okostibi2
    kezdő

    és ezek közül melyik az, amelyikben nincs tulajdona az IGN-nek? :D Olyan érzésem van már a gamer digitális sajtótól, mint itthon a megyei lapoktól...

    Hát azért kel hinni élő adásnak twichen/youtubon, mert még ott kiszúrod a bugot, de szerkesztett videoban kivágják. Meg ott magadnak tudod megítélni megéri-e megvenni a látottak alapján.

  • anulu
    félisten

    és ezek közül melyik az, amelyikben nincs tulajdona az IGN-nek? :D Olyan érzésem van már a gamer digitális sajtótól, mint itthon a megyei lapoktól...

    tökéletesen összefoglaltad

  • janeszgol
    félisten

    és ezek közül melyik az, amelyikben nincs tulajdona az IGN-nek? :D Olyan érzésem van már a gamer digitális sajtótól, mint itthon a megyei lapoktól...

    +1

    Komolytalan lett ez is.

  • gyimger
    őstag

    és ezek közül melyik az, amelyikben nincs tulajdona az IGN-nek? :D Olyan érzésem van már a gamer digitális sajtótól, mint itthon a megyei lapoktól...

    Ebben is van valami.

  • Jesus_Shaves
    aktív tag

    és ezek közül melyik az, amelyikben nincs tulajdona az IGN-nek? :D Olyan érzésem van már a gamer digitális sajtótól, mint itthon a megyei lapoktól...

  • nubreed
    nagyúr

    Hja, csak kár, hogy akikről az előzetes beszámolóik alapján azt lehetett látni, hogy nem lesz felhőtlenül pozitív véleményük (pl. WolfheartFPS, Fextralife, stb.), azok végül nem kaptak tesztelői kódot...

    "Vegyétek, vigyétek!" ...tőlem minél messzebbre.

    Én is már csak az általad említett független Youtubereknek hiszek, a mainstream gaming media már egy ideje teljesen hiteltelenné vált. Mindent egy bizonyos szemüvegen keresztül néznek (woke/dei) és ha az nem teljesül elvárásaik szerint egy játékban akkor az csak szar lehet. Nézd meg mit kapott a Space Marine 2 csak azért mert az megmaradt a normalitás talaján, ideológia mentesen (valamelyik ilyen nagyobb gaming outlet direkt betámadta a Space Marine 2-t azért, mert nem woke). Undorító egy elfajzott világban élünk.

  • #28398610
    törölt tag

    Hja, csak kár, hogy akikről az előzetes beszámolóik alapján azt lehetett látni, hogy nem lesz felhőtlenül pozitív véleményük (pl. WolfheartFPS, Fextralife, stb.), azok végül nem kaptak tesztelői kódot...

    "Vegyétek, vigyétek!" ...tőlem minél messzebbre.

Új hozzászólás Aktív témák