Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz jjeahh #19185 üzenetére

    Mindenek előtt ---- > :))

    Másodszorra nekifutva;
    Kereső elég fontos... tükrös lévén, azt akarom látni amit az Obim lát... nem egy EVF-en keresztül lesni ami már jóval odébb van, vagy estefelé már szimplán Diavetítés..
    A Canon olyan szimpi... (tudom, mondogatták, hogy "Nikon vagyok hülye vagyok" gépek inkább vannak fotózásra kitalálva mint a Canon ami a film iparban mozog) de ettől függetlenül nem kizárt más gyártó, pl Pentax (mert őket is régről még szeretem) emiatt is kértem segítséget itten.
    Méret, Súly Egy és mindegy... inkább legyen dögnehéz de ne maradjak le Megapixelben (e-penis) se képérzékelőben se semmiben és főként nem akarok amiatt fizetni pluszban mert ez a gép 20 dekával könnyebb.
    A témák alapvetően elég vegyesek, emiatt is mondtam, hogy kb amit a hobbifotós réteg megszokott örökíteni azt én is egész biztos... egyedül tán embereket nem szeretek annyira fotózni...
    Állatok, tájkép, Művészi dolgok annál inkább... szeretem a színeket és a kontrasztokat, a sok részletet és azok élességét (bár ez már inkább Obi függő lesz mint vas)

    Remélem tudtam egy kicsit részletesebb képet adnom magamról :B

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák