Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz t72killer #12236 üzenetére

    Teszteket már legtöbb helyen megnéztem, főle a Nikon 5100ról,
    de főként képminőség érdekelt, és mondjuk azt nem is olvastam, ha volt ilyen, hogy esetleg nem elég nagy, amúgy láttam a boltban, hogy a Nikon kisebb mint a Canon, de akkora hátránynak nem tűnt, mivel pana egy kicsivel kisebb, és az sem probléma jelenleginél...

    A képminőségben a tesztek alapján a panasonic MILC-ei már nem tetszenek annyira, és van pár dolog amit figyeltem a tesztképeken, mert az fz-38-nál zavar, és a MILC-eiben is ott van. , igaz kisebb mértékben de van :(

    De ami tényleg érdekes (persze marketing szempontból annyira nem is :DDD), hogy a 2 gépben szinte olyan hasonlóság van, hogy testvérek is lehetnének :) (nikon d5100 & canon 600D), egyikben picit ez jobb másikban picit az, egyikre sem tudnám rámondani, hogy az sokkal jobb mint a másik, és emiatt is nehéz választani, ha lehetne egyértelmű választ adni, akkor itt is egyértelműen azt mondta volna mindenki, hogy csak egyik a jó és a másik meg nem, de ilyen nincs (szép is lenne mindenki csak kizárólag ugyanazt a belépőszintű DSLR-t venné...)

    (#12237) zolka78: egyetértek az érveléseddel :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák