Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rowon

    Topikgazda

    válasz DravenMoral #93865 üzenetére

    Leírom, hogy mire gondolok.

    A Fortis testre szélesebb, 140-es ventivel jön, 6 hőcsöve van, relatíve elfogadható a magassága (159 mm), 1700-as foglalatot is támogat és csendes. Talán minimálisan, de előnyösebben befolyásolja a hővezetést, hogy a bordája nem festett. A zero RPM tetszik, viszont felmerül bennem, hogy a ventilátor gyakoribb elindulása és leállása mennyiben befolyásolja az élettartamát? Az ára elég barátságos, 17,6k most az Alzában. [link] 3 év gyártói jótállás.

    A 34 eSports DUO szintén kezelhető magasságú, tömegre szinte megegyezik a Fortissal, két 120-as ventivel jön, 4 hőcsöve van, festett a bordázata, és, ha jól látom nem támogatja az 1700-as foglalatot. Az ára 21k. [link] 2 év gyártói jótállás. Egyébként elég szép és dizájnos, de mi van, ha a marketinges pont így akar átverni? A nyers funkcionalitás helyett ad egy kevésbé hatékony, de csinos hűtőt.

    A több hővezető cső, a 140-es venti és a kedvezőbb ár miatt Én a két termék közül a Fortist venném. Egy 140-es venti mindig halkabb, mint egy 120-as, de ez lehet, hogy csak nálam egy részrehajlás, mert szeretem, ha csend van a házban.

    Megmondom őszintén kicsit szkeptikus voltam a Fortissal szemben, mert a SilentiumPC-ről nem is igazán hallottam korábban, pedig az Arctictól csak kb. 5 évvel fiatalabb cégről van szó. Itt a lényeg, hogy ne szubjektíven ítéljek meg egy terméket, hanem objektíven. A tápos topicban is fikáztam a CM tápot, csak azért, mert CM, pedig az egy tényleg jó tápegység és jó árban adják.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Új hozzászólás Aktív témák