Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz bombibmw #59536 üzenetére

    ak jó
    :R
    Még sok hűtő van amit meg kéne nézni de tegnap már elfáradtam bele.
    Meg érdekes dolog is volt, van egy nagy brocken 2-re hasonlító, közel 1kg magában a borda. és szar eredményt adott pedig sokat vártam tőle, akárhogy basztattam nem lett jó felment 60 fölé a hőfok. de az is lehet hogy szerelési gond volt mert én a gépben szerelek az Ashura felfogatásával dobálom be mindet. Ennél meg alig fértem hozzá, nem tudtam meghúzni a hátsó csavart nem láttam hogy áll a talp helyzete, de szétszedni nem fogom a gépet.

    Néztem még egy saját magam által festett és hőkezelt hűtőt ami nagyon jól néz ki.
    [link]
    Volt vita is hogy az általam hőkezelt (tartós) festés szar, elrontottam a hűtőt és ezt akarom eladni, hiába mondtam hogy teljesen jónak tűnik. Nem biztatok senkit hogy fesse át mert valóban rosszul is elsülhet!!!
    na mindegy a lényeg ez lett:
    [link]
    [link]
    !!!!!!!!!!!!!!De aki hirtelen át akarja fújni az gondolja jól át és ne panaszkodjon utána senkinek!!!!!!!!!!!

    Ma bedobtam egy Matterhorn pure-t de a szobában hidegebb lett valamivel több mint 2 fokkal, 120 venti szokásos felállás, 61 fok. tegnap jó meleg volt esete ott feljebb ment (azt hiszem 64-5), még egy Nordwand-ot meg kéne lesni most, de azt nem tudom így rögzíteni szóval még ki kel találni valamit.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák