Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Speed® #33533 üzenetére

    na igen. és vissza is értünk oda, hogy egy ekkora büszme hűtőnek hangos ventikkel max akkor van értelme, ha az ember 150W fölé megy, de az meg a VRMnek nem tesz jót hosszú távon. meg a villanyszámlának se, anno q66 tulajok között volt, akinek elváltás után 5kt esett a havi villanyszámlája. az meg azért már annyira nem elhanyagolható. 150Wot meg csúcshűtők vígan és rendes hőfokokkal tudnak halk ventikkel is. nekem is volt egy időben Sflex1900+UK2000 kombó a hűtőn, hátul kisegítve egy Papst 4312vel (amit északára lekapcsoltam). először csak elfelejtettem őket visszaállítani 5Vről, aztán egy idő után cseréltem is őket. most a két TY140 11Vről megy kb 1100rpmen, de a táp elnyomja őket, a ház meg azért elég sokat megfog a zajból.

    ja igen, fix qpi, csak a proci órajele változik, minden más specen belül. azért az nem rossz. északi híd eltűnése is jó, 6950 kazán módra fűtötte.

    jaja;). bár bordánál még legalább értelme van, node egy felfogatásnál, ami hőleadásban nem vesz részt, egyébként pedig úgyse látszik a bordától?:D.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák