Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    válasz Speed® #73342 üzenetére

    Hát megnéztem mindkettőt. Ez a Brocken 2 nem tűnik rossznak, bár viszonylag keveset találni belőle. Nem tudom ez mit jelenthet, kb 2 boltot dobott ki összesen az árukereső ahol lehet venni/rendelni egyáltalán. A súlyán kicsit megdöbbentem, már gondolom ez nem egyedi dolog. A gammax 200 am vagy 45 deka, ez meg 85... Igaz legalább ezt már igazi csavarokkal kell rögzíteni, és Én azt sokkal jobban kedvelem :), majdnem egy kilós cucc lógna ott az alaplapon csüngve, csak nem nem töri ketté a lapot? ! :) Ami aggodalomra adhat okot az a szélessége. A ház zalman z11, szerencsére elég széles, ráadásul az oldalborításon egy kitüremkedő plexi van, így a magasságával a hűtőnek nem lehet baj. . Ugyanakkor az a bő 14,5 centi szélesség az érdekes. Mert hát egyik irányból ott van nem messze a vga másik irányból meg egy cooler van beszerelve a ház felső borítására. De ha mindkét oldalára arányosan szélesebb ez a hűtő mint az Én gammaxom akkor talán nem lehet baj. Néztem a thermalright HR 02 őt is. Na, ebből meg pont fordítva, túl sok is van, és ráadásul nem egyformák. Valami hr02 macho, de van hr02 rev "a", meg rev "b" is. Melyik a jobb ezek közül vagy egyformák csak külsőben másak? Igazából melyik lehet a jobb választás a Thermalright HR02 rev a, vagy b, vagy a Brocken 2? Nekem valamiért a Brocken 2 szimpatikusabb. :U

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák