Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz 8nemesis8 #9761 üzenetére

    Júliusban vettem, 1.2 8V 60 ló, (direkt ezt kerestem, se egr, se légtömegmérő, ha szakad a szíj, akkor se történik semmi, tönkremenni nem szokása semminek, ha meg mégis kell valami, fillérekért van minden) 2002-es, elektromos szervó, ablak, gyári központi zár és immo (valahogy nem is sűrűn lopják ezeket), deréktámaszos vezetőülés, klíma, plusz egy 4 csillagos törésteszt, a végére egy fasza projektoros lámpával. nem nagyon érdekelt más paraméter, ill annyi, hogy 3 ajtóst kerestem, és hogy a 193 centim meg a 125 kilóm jól elférjen benne. Ez volt az ami mindenben ott volt ahol kellett, de nemdrágábban mint amennyit ezek érnek. Azonnal hengerenkéntis pótkerekes gázt kapott, ebből eszik 6.5 -7.5 litert (lehet számolgatni, 1600Ft 100km-en, 700 km-t megteszek 11 ezresből, ezért 25 liter benya jár vagyis más a 3.8 liternél nem ehet többet. De lassan, 90-100 körül használva elég 6 liter gáz is, nem próbálgattam, lehet kevesebb is Azóta mentem vele 50 ezret, ezalatt 1 garnitúra első fékbetét 4200-ért, klímahajtó szíj volt 3500, termosztát 4200-ft, és ennyi. Olaj olajszűrő, levegőszűrő, meg persze egy újrafagyállózás volt. Beindítom, megyek, erre volt szükségem, nekem lényegtelen volt, hogy ezt olasz,francia, japán, vagy német tudja. De ennyiért a többiek sehol se voltak, beleülve meg 1M-ig nem találtam olyat ami benzinből 5 liter, és mégis elférek.

    Cűgöltem már benne sok olyan dolgot amiről elsőre nem volt biztos, hogy belefér, (egyszerre eclipse és Ford F-25es lökös, lengéscsillaptók, meg egy halom motyó, plusz mi ketten) de egyébként ketten utazunk, minimális cuccal. A külseje nekem bejön, a lámpa frankón világít, most meg, hogy felraktam ezeket 195/50-es gumikat, nevetgélek magamban, 50-nel megyek keresztül a körforgalmon, 110-zel autópálya lehajtó, és a gumik nem nyekkennek.. Kis dodgem, nekem bejön.

    De ez csak az én véleményem, biztosan más autók is hasonlóan jók, kényelmesek. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák