Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz -v- #95731 üzenetére

    Pár éve nekünk is sikerült majdnem. Két kistelepülés közt alsórendű úton kivilágítatlan kanyarban egyszer csak ott ült egy ember a sávunk kellős közepén a bicikli mellette egy méterre. Még jó, hogy éjszaka volt és barátom csaja vezetett aki alapból nem szeret száguldozni ráadásul nem is ismerte az utat így még a szokásosnál is lassabban vezetett. A satufékre riadtam fel félálomból, azt hittem ütközünk valakivel vagy lementünk az útról akármi... átfutott minden az agyamon a másodperc törtrésze alatt. Kiszállunk erre fazon elkezd integetni meg magyarázni, hogy menjünk tovább. A képe fél oldalt tenyérnyi helyen lehorzsolva bringa kormány elgörbülve, nem kicsit borulhatott :DDD . Tanakodtunk ott, hogy mit csináljunk vele de csak bizonygatta, hogy semmi nincs baja így végül ott hagytuk. Kétszáz méterre lehetett a falu elejétől csak hazaért valahogy ha másként nem 4kézláb. Azóta az ilyenektől fosok meg éjszaka az őzektől is. Ahhoz is volt szerencsém erről anno VAG topikba raktam be képeket is.

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák