Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz -v- #81580 üzenetére

    Fogyasztásban kb ugyanazt tudják, a benzines pedig sokkal rizikómentesebb, mint a dízel, emellett jóval csendesebb. Ellenben automata - automata viszonylatban egy másodpercel több idő kell a 0 - 100 sprinthez - papíron, ami nem kevés.

    (#81585) neduddki: Igen, pont ezeket néztem én is, alig van különbség fogyasztásban.
    Jelenleg kicsi város, inkább autóút, főút, napi kb 100 km (ősztől kb napi 60). Viszont egy - két éven belül nem elképzelhetetlen, hogy több városi út lesz.
    Az nem baj, ha az autó kicsit nyugalomra ösztönöz, rám fér, de azért ha kell, tudjon haladni (főleg előzéseknél nem szetrném, ha nagyon lomha lenne, ezeket szeretem hamar letudni.)

    (#81583) B-L-A-C-K :
    A fenntartása amolyan prémiumautós, de nem kiugróan magas
    Nézd meg itt az alkatrészárakat.
    Az autó 7 vagy 10 (most hirtelen nem ugrik be melyik) éves koráig köthető rá meghosszabbított biztosítás, ami kiterjed az akkucsomagra is.
    Belülről kicsit szűk, főleg a napfénytetős kivitel, ha a családtagok magasak, akkor nézzék meg alaposan.
    Ha nem családi használatra kell, akkor a 280 literes csomagtartó teljesen vállaljható, nem olyan kicsi, mint ahogy sok helyen írják, belföldi hosszú hétvégéhez elég lehet egy négyfős családnak is.
    A beltér egyépként minőségi, a motort pedig alig hallani bent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák