Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    válasz Vismajor01 #209603 üzenetére

    Igen csak ahogy Doki mondja, "alap" felszereltséggel, nekem meg olyan nem kell, akkor inkább marad a a mostani autóm. Ha már veszek akkor tudja azokat az extrákat amik számomra fontosak, na a 7-8 milliás ársávban a GTE nem tudja. Így is 6 millióért kezdtem el nézelődni, amit gyorsan fel kellett tornáznom 7-re, sőt...

    A motorháztetőt sztem én valakivel simán visszarakom, mert az állítható...de tény szúrja a szemem, viszont magyar az autó, egy tulaj, végig követhető előélettet ráadásul gyári garanciával jövő év nyárig. :U

    Doki: Jó a passat sőt minőségre mindenképp, mert már néztem azt is, de valahogy küllemre ez az Stline nagyon megfogott a mondeoba. A motorok szerintem kb ugyanolyan jók mind2 autóban már bizonyított simán vennék TDI-t is. Néztem egy A4-et pár napja azt hoztam volna, de nem váltott szépen. :(

    #209605f4lcon: Na én ezt meg sem nézném, mert fekete. :) Plusz a fentebbi indokok végett, én magas felszereltséggel keresek.

    Apropó nem rég néztem meg a mercit rendben van, egyedül a baloldalán van egy igen komoly szándékos karc, amit valszeg a polír se vinne ki, de amúgy okés az autó, ki is próbáltam szépen vált nem kopog, vagy ilyesmi a motornak is szép hangja van. Annyi hogy itt nem lehet lekövetni a karbantartást, mivel nincs előzmény. Viszont ami negatívum az a csomitartó mérete, számomra kicsi, így valszeg el is engedem pl még az A4-hez képest is láthatóan kisebb. :(

Új hozzászólás Aktív témák