Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngaba

    aktív tag

    válasz 10.10 #194734 üzenetére

    Normális Audit nem kapsz ennyiért, kockázatosabb lenne, mint megtartani a jelenlegit (csak ugye a kormány).

    Mivel anno nekem is elég kicsi volt a keretem, kialakult a fejemben pár autó, ami olcsó, mégsem 100 éves. Csodát ne várj ennyi pénzért, nem megbízhatósági legendák. A legendák öregek ennyiért, ott már a kor a kockázat.

    1. Peugeot 307 kombi, 1.6 vagy 2.0 benzinnel, CSAK a faceliftes verzió (2006 után). Szerelőkkel beszélve, fórumokat olvasgatva, a listámból ezt merem a legnyugodtabb szívvel ajánlani.

    2. Ha kevés pénzem lenne autóra, Chevrolet-ket is néznék (Lacetti és társai) vagy akár Daciát. A Chevrolet ebben az árkategóriában régi Opel technika, de sajnos kivonult Európából. (Egyedi alkatrészek beszerzése macerásabb lehet.) Daciakat passzolom.

    3. Nissan Primera 1.8. Középkategóriás autóhoz képest utánad dobják. (Mert a legtöbb ember szerint ronda és nem praktikus.) A motorja megbízható (úgy tudom), de egyéb nyűgjei lehetnek, ez már nem az atombiztos japán. De mivel japán, az alkatrész drága lehet.

    4. Astra/Focus/Octavia tucatautóból ami kijön. Ezek öregebbek lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák