Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz z-csongor #186186 üzenetére

    Én a saját szemszögemből tudom mondani, hogy nekem nincs bajom se a Golf-al se a Pasatt-al. B7-et sokat vezettem, annak néha nyiszogtak a díszlécei, de ennyi. TC-s B8 cikkben is írják, hogy ez a 2015-ös példány nem zörgött már. A GTE meg egy kicsit átdolgozott modell. MY2016 ami nekünk van. Lehet jobban odafigyeltek rá, mert azért új korában ez egy 18 milliós autó volt. Ami enyhén szólva elképesztően sok pénz egy Passatért. A sajátunkat lekértem alváz szám alapján és írják ott a vételi árát is. 2016-ban az első tulaj 54000 eurót fizetett érte.

    Az elektromos autózás meg elhivatottság kérdése. Én sem azért választottam, mert megérte lecserélni érte az Aurist. Engem vonzott az új technológia kipróbálása. Na meg kapsz egy viszonylag erős villanyos kocsit, kis hatótávval, meg egy igazi hot hatchet ha Golf éppen :)
    A GTE gomb 204 lóerőt és 400 Nm-et hoz elő. De magában a villanymotor is 110 LE és 330Nm. Ezek Golf adatok a Passat kicsit erősebb, de nehezebb is.

    Amúgy még mindig azt mondom, hogy akinek egy megbízható olcsón fenntartható autó kell, akkor HSD.

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák