Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nandow

    aktív tag

    válasz Tin #182539 üzenetére

    A 8gen lomhább. Újabb euro norma, más motor, és a kasztni is nehezebb. A 7gen sokkal fürgébb.
    Nekem most 7gen 2.4 TypeS van, nagyon jó autó. Én jobbnak gondolom, mint a 8gent, és ami már szubjektív, nekem a sedan formája jobban bejön, mint a 8gennek.

    8genből számomra a kombi formája szép, de a hátsó ülésen nagyon kicsi a hely, amit el is tudnék fogadni, viszont a 2.4-es motorja nem olyan jó, mint a 7gené, elég sok eszi az olajat...

    Amúgy én is mérges vagyok a Hondára. :D Amerikában ott az Accord, aminek a mostani generációja nagyon jól sikerült darab, Civicből is az erősebb SI változat, vagy a kupé forma. Európában meg ezekből nincs semmi, és nincs középkategória. Az új sedan Civic fizikai méretben már akkora mint a mostani 7gen Accordom, de maga az autó nagyon nem középkategória.

    Következő autómnak valami olyat szeretnék majd, amibe a gyerek(ek) cuccai is beférnek. Sedan formát nagyon szeretem, de kevésbé jól pakolható, gyerekek miatt lehet ki fog esni, és inkább kombit kell keresni. Nah most japán fronton nem nagyon látok alternatívát, esetleg a Mazda 6, de a Mazdánál még mindig hallani rozsdásodási gondokról...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák