Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaNyEe

    aktív tag

    válasz Vesztor87 #134734 üzenetére

    belső tere megkímélt: még a kisfelbontású képen is tökéletesen látszik, hogy ki van égetve millió helyen az üléskárpit :DDD Gondolom személyes szemlén több más "apróság" is kiderülhetne.

    Ennyire őszinte tulajdonostól nem vennék, gondolom a többi leírt dolog is annyira őszinte mint a beltér.
    Elite / Platinumokat nézegessed, azokat jól megszórták extrával :)

    A kék elite-nél is frankón "kezelték" a "motorproblémát" ... édes istenem. Tipikus júzer error, 2000-rpm-nél vált fel, addig persze "padlózza" a gépet. Gépkönyvébe bele van írva, hogy 2000rpm alatt nemtarcsu'k, mert se nem jó ott a kenése, meg a kipufogógázok se szépen áramolnak kifelé. 2 tank benzin után nekem is sikerült produkálnom ezt a hibát annó, akkor fedeztem fel a kezelési útmutatót és mentem egy karikát az elkerülőn magas fordulaton. Hibának azóta nyoma se volt eladásig.

    A harmadik meg szimplán külföldről behozott és túlárazott a (valós) futásához képest. Nézd meg mobile.de-n mennyiért mennek ennyi km-el :DDD "Tévedés joga fenntartva" Az mégis milyen jog, hogy nem vállal valaki felelősséget a saját munkájáért? :DDD

    Ezek közül a középsőt (talán) megnézném.

    -- end of transmission --

Új hozzászólás Aktív témák