Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz Mágus2 #131162 üzenetére

    A papír sok mindent elbír, aki ért hozzá, az kiszúrja karbantartott autót a papírok nélkül is.

    Igen, de ha még van papír is a szép állapot mellé? A kuplungot te sem szúrod ki, nem tudod milyen kemény szokott lenni pl. alapból egy st-ben a kuplung, mert alapból is kemény, szóval nem mondod meg próba alapján az már a végét járja vagy nem, hiába viszlek el magammal vásárolni hogy szúrd már ki .. ugyanott is fog végig, megbontod a motort hogy lásd mennyi van rajta? Ellenben ha ott a számla a cseréről a kettőstömegűvel együtt és szép finoman is jár a kuplung, akkor nagyobb eséllyel nem kell számítanod cserére, mintha CSAK az állapot alapján nézted volna? Ok tudom, hamisíthatták a számlát is, meg ki se lett cserélve biztos és anyaghibás is úgyis. De mondjuk ott a számla a gátlókról is, ÉS látod is hogy újnak tűnnek. Persze, amúgy is érzed próbaúton ha nem jók, és be is méretheted őket valóban, ellenben egy sok sok km-es gátló ettől függetlenül is elfoshatja az oljat bármikor, nekem is ez volt a helyzet tehát ne mondd, hogy nem. Ha ott a számla tavaly cserélték ÉS jónak tűnik meg szépnek is, csak csak kisebb eséllyel fossa el magát, nem? Tudom, ezt is hamisíthatták, és biztos elnyalták a csavarokat. Tegyük fel ott van még egy csomó másik számla is, hogy 10e km-enként cserélték az olajat, mittom dízelnél új részecskeszűrő is van benne és a katalizátort is most cserélte. Persze ha nem dob hibakódot látod amúgy is rendben van, na de meddig, egy most cserélttől csak több futást várunk gondtalanságban, nem? És még EMELLÉ ott van nyilván a szép állapot. Ha van két ugyanolyan autó, ugyanolyan áron, ugyanolyan állapotban ránézésre, akkor ez a sok számla szerinted amit soroltam nem értéknövelő? Neked nem ez az autó lesz szimpatikusabb? Szerintetek ez SEMMIT nem számít?
    Vagy ott van a számla minden évben rendesen takaríttatta a klímát, nem pedig az első hosszabb úton fog kiderülni milyen büdös, és sose lesz már jó? Hm?

    (#131186) Mágus2: én nem saríktok és sehol sem írtam ilyet, olvasd vissza nyugodtan a hozzászólásaimat.
    Erre az S60R-re is azt írtam, én így is elmennék megnézni, pedig lehetne jobb a hirdetés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák