Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • petyus_

    senior tag

    Opel Insigniáról valami tapasztalat? 3M-ig nézek most autókat, eddig kb ezeket néztem: Honda Accord, Ford Mondeo, Mazda 6, Citroen C5, Volvo S60, VW Passat, Skoda Superb, Renault Laguna, de most nagyon megtetszett az Opel.

    Főleg városi használatra lesz, ahhoz talán nem is lenne muszáj ekkora autó, de havi 1-2 alkalommal lemennénk vidékre, szerintem kb évi 15K km-t mennénk vele, illetve nem 1-2 évre venném a kocsit, ha jön a gyerek pár év múlva, jó lenne ha ő is beférne :) .

    Illetve még két kérdésem lenne, az egyik, hogy ehhez a használathoz milyen motorral szerelt autót nézzek? Olvastam itt a fórumon, hogy a dízelnek nem tesz jót a városi közlekedés, sok hidegen futással, de az eddig nézett autók 60-70%-a dízeles.

    Renault Fluence esetleg szóba jöhet? Ennyiért szinte újat lehet venni, elég tágas, tetszik is.

Új hozzászólás Aktív témák