Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz tyccon #47295 üzenetére

    Hát, talán házból nézhetnél egy kicsit komolyabbat... A táp kábelei amúgy is elég hosszúak egy alsótáposhoz... Pl. NZXT Source 210, 13 ezer körül, előre egy plusz ventivel: AC F12...

    De ha én Neked lennék, akkor megspórolnám a külön CPU hűtőt (-10k), tápból bevállalnék egy Chicony Hipro 430 BOX-ot (-6k), házból egy CM 341/342-t (-3k), s esetleg vinyóból is vennék egy kisebbet, pl. Samsung 250GB HD253GJ (-6k)...

    S az így összejött plusz pénzből cserélném a monitort egy IPS paneles Dell U2312HM-re... :)

    Ha rá tudsz szánni pár plusz ezrest, akkor ez utóbbi szetthez is vehetnéd azt az NZXT házat, egy CPU tápkábel hosszabbítóval...

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

  • GribMate

    aktív tag

    válasz tyccon #47295 üzenetére

    Üdv!

    Ez így tökéletes játékhoz, csak a CPU hűtőt én cserélném (mostmár) egy Xigmatek Gaia-ra, mivel i3-hoz tökéletesen elég és -3.000 Ft.

    Esetleg még két opció lehetséges:
    1.) Ha tudnál szerezni apróról használtan SATA-s HDD-t és elhagynád a CPU hűtőt (az i3-hoz nagy általánosságban elég a gyári, csak az alaplap BIOS-ából le kell szabályoznod a fordulatszámát - persze nem lesz olyan hatékony és halk mint a CM, de nem olyan borzasztó mint a gyári Phenom II-ké), akkor beleférne egy nagyon minőségi és az LG-hez képest összemérhetetlenül szebb képet adó Dell U2311H monitor.

    2.) A HDD helyett egy gyors SSD a rendszernek, ha meg tudod oldani a tárhely kérdését, még lemennek a HDD árak (így maradhat a CPU hűtő ha akarod).

    Mod: Azért én már ilyen normálisabb keretből nem vennék Hiprot ha egy mód van rá, de a házdolog is megfontolandó, egy komolyabb, jobb hűtésű mellett egész biztosan nem kellene CPU hűtő (rögtön bele lehetne tenni az árát a házba pl.).

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák