Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Krisszer
aktív tag
Még mindig csak az angolban van így!
hát én azt értem, de akkor (majdnem) univerzálisan is mehetne, nem csak magyarországon
-
The A Team
csendes tag
-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
Krisszer
aktív tag
igazán lehetett volna 9001mAh és akkor tényleg mehetne az ITS OVER 9000
-
Loik
aktív tag
-
.:Ádám:.
tag
-
szkaroly
őstag
Hát az a helyzet, hogy lassan vagy már most behozhatatlan előnyben vannak az akkutechnológiában, ami nem egy elhanyagolható része egy telefonnak.
Ha ezt megfelelő minőségű gyártással tudják hozni a felső ligában, akkor nagyon nagy bajban lesznek Samsungék, Applék és a Googlék.
Jelenleg jó úton járnak, hiszen Globalban a 3. helyen van a Xiaomi.Off: Amúgy az meg van, hogy gyerekként vagy 20 részen keresztül izgultunk arra, hogy eljussanak Son Gokuék egy újabb szintre?

Tökmindegy, a szolgáltatók úgyis Samu-t fognak az emberekre rásózni.
-
szkaroly
őstag
Tök jók ezek az akksi felbontások, de a gyakorlati tesztek szerintem kibírnak kétszer annyit mint a normál 4-5000 mAh akksik? Elmennek 3 napot ezek? Mert ugyan ide nem sok ekkora akksis telo jutott még el, de nem nagyon látom, hogy hatalmas ugrás lenne… de tévedjek.
Plusz hiába tesznek bele ekkora akksit ha a szoftver meg elviszi….Azzal azért tisztában vagy hogy a hardverek teljesítménye és fogyasztása is növekszik? A cikkben szereplő középkategóriás proci tavaly még egy csúcsmodellben is elment volna.
-
ddaydome
senior tag
Hát az a helyzet, hogy lassan vagy már most behozhatatlan előnyben vannak az akkutechnológiában, ami nem egy elhanyagolható része egy telefonnak.
Ha ezt megfelelő minőségű gyártással tudják hozni a felső ligában, akkor nagyon nagy bajban lesznek Samsungék, Applék és a Googlék.
Jelenleg jó úton járnak, hiszen Globalban a 3. helyen van a Xiaomi.Off: Amúgy az meg van, hogy gyerekként vagy 20 részen keresztül izgultunk arra, hogy eljussanak Son Gokuék egy újabb szintre?

-
RobbyJr
addikt
-
Narxis
nagyúr
Itt az ideje, hogy lépjen most már a Samsung is. Nagyobb aksikat akarunk!
-
paatrick
őstag
-
kbyte1024
veterán
Ugyan már kérem ezek 8-9-10ezres aksik pitik
bezzeg egy ulefone vagy blackview 21000 és társaik. Jó jó több mint fél kilóval de na 
-
judas13
veterán
-
judas13
veterán
Tök jók ezek az akksi felbontások, de a gyakorlati tesztek szerintem kibírnak kétszer annyit mint a normál 4-5000 mAh akksik? Elmennek 3 napot ezek? Mert ugyan ide nem sok ekkora akksis telo jutott még el, de nem nagyon látom, hogy hatalmas ugrás lenne… de tévedjek.
Plusz hiába tesznek bele ekkora akksit ha a szoftver meg elviszi….Igen még nincs elég tapasztalad ilyen rövis idő alatt ezekből értelemszerűen. De én is remélem, hogy komoly előrelépés lesz ez most majd valójában. Ténylegesen az lesz, nem csak számháború.
-
Loik
aktív tag
Tök jók ezek az akksi felbontások, de a gyakorlati tesztek szerintem kibírnak kétszer annyit mint a normál 4-5000 mAh akksik? Elmennek 3 napot ezek? Mert ugyan ide nem sok ekkora akksis telo jutott még el, de nem nagyon látom, hogy hatalmas ugrás lenne… de tévedjek.
Plusz hiába tesznek bele ekkora akksit ha a szoftver meg elviszi….5000 mAh vs 7500 mAh
-
roli543
őstag
Tök jók ezek az akksi felbontások, de a gyakorlati tesztek szerintem kibírnak kétszer annyit mint a normál 4-5000 mAh akksik? Elmennek 3 napot ezek? Mert ugyan ide nem sok ekkora akksis telo jutott még el, de nem nagyon látom, hogy hatalmas ugrás lenne… de tévedjek.
Plusz hiába tesznek bele ekkora akksit ha a szoftver meg elviszi…. -
judas13
veterán
Kezdenek végre beömleni a 8-9-10K-s aksis telók. OK
Csak ide is érjenek el majd valahogy legálisan.
-
Poliziotto
lelkes újonc
Bízunk a global - ban, csak ne nyirbálják meg az akkumulátor méretét.
-
janeszgol
félisten
DBZ forever!!!
-
Loik
aktív tag
-
The A Team
csendes tag
-
Kinder
senior tag
It's Over 9000!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BestBuy topik
- Nintendo Switch 2
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- PlayStation 5
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5331
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- HP EliteBook 640 G11 Core Ultra 5 125U 32GB 1TB FHD 1 év gar
- 4800 MHZ-es 16GB-os DDR5 notebook memória - számlával, garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI Gaming Trio RTX 3070 Ti 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






