Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Polllen #31055 üzenetére

    Tökéletesen értem. Morális kérdést csinálsz 9 ezer forintból. Mivel a forint is baromi sokat romlott+áfaváltozás, így legyen nettó 5 ezer forint. Ezen háborodtál fel ennyire. :U Karácsonykor meg estek az árak, a 3G-t pedig olyan áron szórják ki, hogy aki valaha iPhone-t akart legálisan, újan, olcsón venni, az tényleg megtehette. Én azért nem szidom a T-t, mert ha körbenézek konkurens készülékeknél, konkurens szolgáltatóknál, akkor telefonár tekintetében, előfizusan még mindig az iPhone a legjobb vétel, és ezt a T-mobile hozta el nekünk. Nem érdekel, hogy másik országban mennyi (AT&T-nél 200 mega 3500ft...ami majdnem a teljes ikon 200 ára) engem az érdekel, hogy van-e más alternatíva. Jelenleg nincs, ugyanis a független árhoz viszonyított 10-20 ezer Ft kedvezményért nem fogom két évre lekötni magam. A T-mobile mocsok szemét, mert 7 ezerrel megemelte egy 130 ezres mobil árát, 72-re, az amúgy legolcsóbb csomagban, miközben más mobilok más szolgáltatónál itthon előfizusan többe kerülnek, mint függetlenül... Te meg ezt nem nagyon akarod megérteni.... Én már felfogadtam rég az álláspontodat.

    i6 Silver

Aktív témák