Hirdetés

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    Azért tettem fel a kérdést, mert ugye odáig számomra is egyértelmű, hogy 8A az nagyobb 1,7A-nél, viszont a motor impulzus áramfelvételét nem tudom, csak a tranzIsztorét, ami 13A ! :U

    Mivel PWM vezérlésről van szó, annyira azért már nem egyértelmű a helyzet, ezért kérdezném a hozz értőbbektől, vagy PWM vezérlés terén tapasztaltabbaktól, hogy egy ilyen motornak impulzus üzemben a 13A-es hatr elég, vagy inkább használjak egy IRF630-asat, aminél már 39A ugyanez ?

    Továbbá a 0,4ohm csatorna ellenállás sem tudom, hogy mekkora melegedést, veszteséget okoz impulzus üzemben, ezt is tapasztalatból meg tudja valaki mondani, aki építette már ilyet, mekkora motorhoz, mekkora tranyó jó ? :U

    Jelenleg ezek a tranyóim vannak készleten, ezért ezeket forszírozom.

    Azt tudom, hogy minél nagyobb áramot visel el, minél kisebb a csatorna ellenállása, annál jobb.

    Üdv.

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák