Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bavid

    senior tag

    Sziasztok! Kb. 1 hónapja játszogatok én is, egyelőre elég amatőr szinten, épphogy minden kasztból megvan a level 10, a max is kb level 15 :DDD Az merült fel bennem legutóbbi arénázásomkor, hogy lehet döntetlen a jatákban? Pl. mindkettőnknek van 3-3 élete és lerak valamelyikünk egy Hellfire-t, akkor ugye elvileg mindkettőnknek egyszerre 0 lesz, ilyenkor mi van? :F Ma majdnem ez lett a helyzet arénában de aztán szerencsére nyerni tudtam (durva kör volt mondjuk 26 élete volt a pladinnak én warlockal 3 életen szenvedtem, de szerencsére nem húzott túl jól, úgyhogy 2 kör múlva 1vs10 volt, és következőben ki is csináltam ;] )
    Ezzel a paklival vagyok, nem igazán tudom hogy mennyire jó, csak megérzés alapján szoktam választgatni. Ti hány win-t jósoltok? Érzésre egyelőre kicsit sok benne a kicsi lap, hiányzik pár jó nagyobb lény, esetleg legendary, bár már csak röhögök amikor ellenem kin van 3 legendary a táblán (plusz 1-et már megöltem), én meg egyet se kaptam, pedig ugye elvileg hasonló lapokat kap mindenki. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák