Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gyuri27 #6919 üzenetére

    A Diabloba azért ha sokat játszottál akkor is gyűlt a gold ha nem adtál el semmit.
    Ha meg sikerült eladnod 1-2 cuccot akár 5-10 vagy 20-30M-ért akkor még gyorsabb volt a dolog.
    Meg amúgy Pittit ismerem nagyon jól..10-30M-es legendeket a földre dobta kifele aki kapja-marja alapon szóval azért ne sajnáljuk már annyira :N
    Itt mi van? Ha 5 órát játszol egy nap nem csak 2-t akkor +60gold is bejöhet akár? Huha!

    Egyébként a Blizzard nekem sem volt meg..és akkor? Nem értem az összefüggést..ha legendre hajtok az a Blizzard ugyan olyan kemény 20dust mint bármelyik más rare. Amik kellenek rarek, azt már az elején lecraftoltam. Persze van még 1-2 ami kéne de azok már inkább klassz specifikusak. :K

    Tyler Durden De nem arról van szó hogy keveslem a legendet meg hogy nem az esik ami kell.
    Ez így van jól..ezt értem is. Csak ha már ennyire ritka, és legtöbbször az is hasztalan, akkor ne kelljen hónapokig nap mint nap játszani ahhoz hogy egy olyat le tudj craftolni ami kell is.
    Főleg ugye már ezerszer megbeszéltük hogy milyen könnyen counterelhető 1-1 legend.
    Lehet ha lecraftolom (majd 2 hónap múva) Cairnet akkor 10ből 8szor béka/bárány lesz belőle vagy valami hasonló finomságot kap az arcba egyből.

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák