Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz whitezo88 #47927 üzenetére

    Annyi ilyen screeshotom van, hogy kezdőkézben ott az összes lategame lap. De turn 3-ban még sose csináltam. :(

    Most így visszanézve az összes ss-t, nosztalgikus érzések törtek belőlem elő. Mikor még a priest-tel teljes controlban lehetett tartani egy meccset. Ma már nincs olyan hogy várok egy kört a value clearhez, ahhoz kevés a 30 hp, ezért minden deck kicsit autopilotabb lett. Akkor még motivált voltam és minden meccsnek éreztem a tétjét. Mikor még rank 8-on volt olyan elvetemült mage, aki gurubashit kijátszotta ellenem turn 6-ban. Mikor még Velen priest-tel lehetett is normálisan haladni. Mikor még lightbombot senki se játszott, ezért nem játszották körbe. Mikor még megtehetted, hogy játssz mind control-t és ezáltal gyakorlatilag paladin ellen mindig volt egy Tirionod. És a Paladin sem arról szólt, hogy megölt az első 10 körben, hanem rendes hosszú meccsek voltak(a végén általában priest győzelemmel).(pedig akkor már volt minibot és muster). Mikor még 85%-os winrate-tel farmoltam a huntereket (22-4 basszus :N )...

    Most meg casual aréna pleb lett belőlem alacsony sóküszöbbel.

    És amit rohadtul nem értek, hogy miért van most több priest, mint akkor?

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák